03.03.2023 - 20:42

Dogrywka dla Kinga

Anwil Włocławek przegrał z Kingiem Szczecin 87:88 po dogrywce. Rottweilery były blisko przechylenia szali na swoją stronę - niestety rywale okazali się minimalnie lepsi.

Zawodnicy Anwilu 3x3 wyszli z grupy i grali mecz o awans do Wielkiego Finału Lotto 3x3 Ligi. Niestety, ostatecznie rywale z Bydgoszczy okazali się minimalnie lepsi.

Rottweilery znów dostarczyły kibicom gigantycznych emocji. Anwil Włocławek przegrał po dwóch dogrywkach 91:93 z Treflem Sopot, ale drużyna pokazała wielkie serce.

Fenomenalna druga połowa - Anwil gra dalej!

Co za mecz! Ćwierćfinał Suzuki Pucharu Polski padł łupem Anwilu Włocławek! Drużyna zagrała świetnie w drugiej połowie i wygrała 89:80 z BM Stalą Ostrów Wielkopolski.

Kosmiczne emocje - Anwil zdobył Stargard!

Co za horror! Co za emocje! Co za rollercoaster! Anwil Włocławek pokonał po dogrywce 94:93 PGE Spójnię Stargard. Rottweilery w drugiej połowie pokazały pazury!

Niemieckie Brose Bamberg zwyciężyło w Hali Mistrzów 90:86. Anwil Włocławek walczył o pierwsze miejsce do ostatniej syreny - niestety w drugiej połowie rywale byli skuteczniejsi.

Anwil 3x3 z pierwszym turniejowym medalem!

Zawodnicy Anwilu 3x3 w weekend trenowali przed zbliżającą się Lotto 3x3 Ligą. Drużyna wzięła też udział w finałach IV edycji Pomorskiej Ligi Akademickiej i zajęła trzecie miejsce!

Po zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław, Anwil Włocławek miał apetyt na kolejny ligowy łup. W Hali Mistrzów 97:91 lepsza okazała się jednak Legia Warszawa.

Smak ćwierćfinału - Anwil lepszy od Rumunów!

Anwil Włocławek pokonał rumuńską CSM CSU Oradeę 74:66 w ramach 5. kolejki drugiej rundy FIBA Europe Cup. Rottweilery zapewniły sobie awans do ćwierćfinału!

Anwil ucisza Halę Stulecia! Święta Wojna dla Anwilu!

Co za spotkanie Anwilu Włocławek! Rottweilery pokonały WKS Śląsk Wrocław w Hali Stulecia 91:82, kontrolując mecz przez niemal 40 minut.