10.09.2018 - 19:33

Sparing na piątkę

W piątym sparingu Anwil Włocławek odniósł piąte zwycięstwo. Rottweilery pokonały Legię Warszawa po raz drugi z rzędu, tym razem 90:87.

Pomimo braku czterech zawodników, Anwil Włocławek pokonał Legię Warszawa w pierwszym meczu sparingowym obu drużyn 87:65.

W meczu rozegranym w Oświęcimiu Anwil Włocławek pokonał MKS Dąbrowa Górnicza 83:67. Rottweilery zagrały bez Kamila Łączyńskiego i Jakuba Parzeńskiego.

Bez Kamila Łączyńskiego Anwil Włocławek pewnie wygrał drugi mecz sparingowy z Polfarmexem Kutno 102:80.

W okrojonym składzie Anwil Włocławek pokonał Norrköping Dolphins 87:85 w pierwszym meczu sparingowym.

Marzenia się spełniły! Anwil Włocławek mistrzem Polski!

Anwil wygrał decydujące starcie z BM Slam Stalą 73:65 i został mistrzem Energa Basket Ligi! MVP finałów został kapitan Kamil Łączyński.

Anwil wyszedł na prowadzenie na półtorej minuty do końca i pokonał BM Slam Stal 84:80. Najwięcej punktów rzucił Kamil Łączyński. Rottweilery są o krok od zdobycia mistrzostwa – stan rywalizacji 3:2.

Anwil doszedł w końcówce meczu BM Slam Stal na różnicę jednego punktu, ale to nie wystarczyło. Włocławianie ulegli ostrowianom 67:69. Stan rywalizacji finałowej 2:2.

Anwil dogonił w czwartej kwarcie BM Slam Stal i pokonał żółto-niebieskich na ich terenie 82:80. Najwięcej punktów dla włocławian rzucił Jarosław Zyskowski.

Anwil Włocławek oddał prowadzenie na początku czwartej kwarty i uległ BM Slam Stali 77:83. Najwięcej punktów dla Rottweilerów zdobył Ivan Almeida – autor 19 oczek.