18.03.2024 - 11:01

BILETY: Icon Sea Czarni Słupsk

Było Boże Narodzenie w Hali Mistrzów - czas na Wielkanoc! Sprzedaż biletów na mecz z Icon Sea Czarnymi Słupsk wystartowała. Zapraszamy do kupowania wejściówek.

Ósmy numer gazety meczowej "ANWIL TEAM" już do pobrania. Zapraszamy do lektury!

Sobotni wieczór miał wyglądać zupełnie inaczej. Niestety, Anwil Włocławek przegrał z Eneą Stelmetem Zastalem Zielona Góra 75:93.

Przedmeczówka: Enea Stelmet Zastal Zielona Góra (rewanż)

Po ponad miesięcznej przerwie do Hali Mistrzów wracają emocje! Do Włocławka przyjeżdża ekipa Enei Stelmetu Zastalu Zielona Góra.

Wspólny (wymagający!) trening z drużyną Zakładu Aktywności Zawodowej we Włocławku i wymiana opinii na temat koszykówki. Obejrzyjcie wideo z naszego spotkania.

Moja Pierwsza Piątka #2. Bohaterem odcinka jest Janari Joesaar. W składzie Estończyka pojawił się... Buddy Hield! Takie nazwisko trudno będzie przebić!

Spotkanie w Lublinie dostarczyło wielkich emocji. Rottweilery znów walczyły o wygraną przez 40 minut. Ostatecznie górą byli jednak gospodarze - Anwil Włocławek przegrał z Polskim Cukrem Startem 80:88.

KULISY | Anwil 3x3 z brązem Lotto 3x3 Ligi!

Świetna atmosfera w parze z pełnym profesjonalizmem. Ta ekipa była naprawdę wyjątkowa! Zobaczcie kulisy występu Anwilu 3x3 w Lotto 3x3 Lidze.

Przedmeczówka: Polski Cukier Start Lublin (rewanż)

Anwil Włocławek na kolejnym wyjeździe. Tym razem Rottweilery udają się do Lublina - przed nami mecz z miejscowym Polskim Cukrem Startem.

Sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Anwilu w marcu wystartowała. Rottweilery w starciu z zielonogórzanami - zapraszamy!