17.05.2023 - 23:19

Nieskutecznie w ostatnim meczu

Anwilowi Włocławek zabrakło skuteczności w piątym meczu ćwierćfinału. W drugiej połowie Rottweilery podjęły walkę, ale niestety King Szczecin zagrał lepiej - gospodarze wygrali 81:67.

Rottweilery gryzą - Anwil zwycięża po raz drugi!

Anwil zawsze walczy do końca! Rottweilery gryzły King Szczecin przez cały mecz i ostatecznie wygrały 70:64. W środę na wyjeździe włocławianie zagrają o półfinał!

Niestety, Anwil Włocławek przegrał z Kingiem Szczecin 75:84 w trzecim meczu ćwierćfinału. Losy starcia znów zadecydowały się w końcówce. W niedzielę Rottweilery zagrają o przedłużenie serii!

V jak Victor - V jak Victoria!

Wielkie zwycięstwo Anwilu Włocławek! Rottweilery pokonały na wyjeździe King Szczecin 77:76 i wyrównały stan serii. Rzut na zwycięstwo trafił niesamowity Victor Sanders!

Anwil przegrał 86:91 z Kingiem Szczecin w pierwszym meczu ćwierćfinału. Rottweilery toczyły wyrównany bój przez 40 minut - już za dwa dni włocławianie będą mieli szansę na poprawę.

To był bardzo emocjonujący mecz w Hali Mistrzów. Anwil Włocławek walczył o zwycięstwo do ostatniej syreny - ostatecznie minimalnie lepsza (88:86) okazała się BM Stal Ostrów Wielkopolski.

Sanders zdominował - Anwil awansował!

Mamy awans do play-off! Anwil Włocławek zagrał bardzo skutecznie w Hali Mistrzów. Rottweilery pokonały Suzuki Arkę Gdynia aż 110:86!

Anwil na tronie - wygrywamy FIBA Europe Cup!

Anwil Włocławek jest w koszykarskim niebie. Rottweilery pokonały na wyjeździe francuski Cholet Basket 80:78 i tym samym zwyciężyły w rozgrywkach FIBA Europe Cup!

Mecz 10/10 - Anwil z ważną wygraną!

Anwil Włocławek z 10 wygraną z rzędu! Rottweilery niesione fenomenalnym dopingiem pokonały na wyjeździe Trefl Sopot 81:73.

Wielki Anwil - wygrana w pierwszym meczu finału FEC!

Anwil Włocławek zagrał po prostu wielkie spotkanie. Rottweilery pokonały po kapitalnej walce Cholet Basket 81:77 w pierwszym starciu finału FIBA Europe Cup!