21.11.2020 - 23:17

Szóstka na koncie Anwilu – gdynianie pokonani!

Anwil Włocławek w szóstym z rzędu meczu w Hali Mistrzów wygrywa po raz szósty w sezonie. Rottweilery pokonały dziś prowadzoną przez trenera Przemysława Frasunkiewicza Asseco Arkę Gdynia 86:78.

Anwil Włocławek zwycięża po raz piąty w tym sezonie. Rottweilery skrupulatnie realizowały przedmeczowe założenia, były zaangażowane i mimo presji narzuconej przez HydroTruck Radom pokonały go 97:86.

PGE Spójnia Stargard wygrywa w Hali Mistrzów. Zawodnicy Anwilu słabo zaczęli spotkanie i choć w drugiej kwarcie wrócili, pozostałe części gry padły łupem rywali, którzy ostatecznie wygrali 96:84.

Przełamanie Rottweilerów w derbach!

Anwil Włocławek lepszy w derbach województwa! Rottweilery od samego początku umiały wykorzystać swoje przewagi i ostatecznie przekonująco wygrały z Eneą Astorią Bydgoszcz 90:71.

Zastal Enea BC Zielona Góra w drugiej połowie okazał się zbyt mocny i pokonał Anwil Włocławek w Hali Mistrzów 90:67. Najlepszym strzelcem w drużynie Rottweilerów był dzisiaj McKenzie Moore.

Ambitni zawodnicy MKS-u Dąbrowa Górnicza zniwelowali straty i doprowadzili do dogrywki. W niej zagrali konsekwentniej od Anwilu Włocławek i opuścili Halę Mistrzów ze zwycięstwem 101:98.

Anwil Włocławek przegrał w derbach województwa. Rottweilery toczyły z Polskim Cukrem Toruń wyrównany pojedynek, jednak w trzeciej kwarcie rywale przeważyli szalę na swoją stronę i wygrali 94:85.

Siódmy raz z rzędu – Anwil lepszy od Legii!

Anwil Włocławek zagrał fenomenalnie w czwartej kwarcie i mimo, że Legia Warszawa nie odpuszczała do samego końca, pokonał ją 86:78. To siódma z rzędu ligowa wygrana nad stołecznym klubem!

Anwil Włocławek nie grał dziś zespołowo i skutecznie. King Szczecin w czwartej kwarcie złapał dobry rytm, zbudował przewagę i mimo prób Rottweilerów zdołał ją utrzymać, ostatecznie wygrywając 80:71.

Niestety, nie obejrzymy Rottweilerów w fazie grupowej Basketball Champions League. Anwil Włocławek nie umiał znaleźć dziś recepty na Belfius Mons-Hainaut i przegrał półfinał kwalifikacji 69:81.