16.03.2024 - 22:57

Zielonogórzanie skuteczniejsi w Hali Mistrzów

Sobotni wieczór miał wyglądać zupełnie inaczej. Niestety, Anwil Włocławek przegrał z Eneą Stelmetem Zastalem Zielona Góra 75:93.

Spotkanie w Lublinie dostarczyło wielkich emocji. Rottweilery znów walczyły o wygraną przez 40 minut. Ostatecznie górą byli jednak gospodarze - Anwil Włocławek przegrał z Polskim Cukrem Startem 80:88.

Włocławek (znów) przejął Gdynię!

Jakub Garbacz i Victor Sanders dominowali w ataku, a Rottweilery wytrzymały presję i przejęły mecz w końcówce. Anwil Włocławek pokonał Krajową Grupę Spożywczą Arkę Gdynia 89:85.

Anwil 3x3 brązowym medalistą Lotto 3x3 Ligi!

Kapitalne emocje w Sosnowcu - Anwil 3x3 brązowym medalistą Lotto 3x3 Ligi! W meczu o podium drużyna pokonała MKS 3x3 Lotto Dąbrowa Górnicza 21:17.

Anwil 3x3 w turnieju finałowym Lotto 3x3 Ligi!

Trzy mecze i trzy zwycięstwa! Anwil 3x3 zgarnął pełną pulę w drugim turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Ligi i w pewnym stylu awansował do turnieju finałowego!

Niestety, Anwil Włocławek odpadł z Pekao S.A. Pucharu Polski. Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski zagrała skuteczniej i ostatecznie zwyciężyła 95:84.

Ćwierćfinałowa gorączka dla Anwilu!

Emocje w tym meczu były tak duże, że można by nimi obsadzić kilka pojedynków. Anwil Włocławek wygrał derby z Arrivą Polskim Cukrem Toruń 90:89 i zameldował się w półfinale Pekao S.A. Pucharu Polski!

Cóż to było za widowisko! Anwil Włocławek toczył bój z Kingiem Szczecin przez 40 minut. Ostatecznie górą byli goście. Rywale zwyciężyli jednak minimalnie - 90:88.

Widowiskowe zwycięstwo Anwilu Włocławek! Ekipa grała skutecznie i pokonała Tauron GTK Gliwice 96:73 - to 14. zwycięstwo z rzędu nad tym rywalem.

Mecze Anwilu Włocławek z MKS-em Dąbrowa Górnicza są gwarantem gigantycznych emocji. Dziś nie było inaczej! Rottweilery wygrały po wyrównanym starciu 87:84.