26.03.2022 - 22:00

Biała armia zwycięska – derby dla Rottweilerów!

Kolejne derby w tym sezonie dla Rottweilerów! Po ekscytującym meczu Anwil Włocławek, wspierany przez Białą Armię na trybunach, pokonał Twarde Pierniki Toruń 84:78.

Seriami po zwycięstwo – Anwil wygrywa z Legią!

Zapomnijmy o liczbie 17 w bilansie – Anwil Włocławek odniósł bowiem kolejne zwycięstwo! Rottweilery pokonały dziś w Hali Mistrzów zawodników trenera Wojciecha Kamińskiego, czyli Legię Warszawa 94:81.

Udany powrót – Anwil pokonuje PGE Spójnię w Hali Mistrzów!

Rottweilery po kilku tygodniach przerwy wróciły do Włocławka i nie była to jedyna dobra wiadomość tego wieczora. Anwil pokonał po dogrywce PGE Spójnię Stargard 108:97 i wziął rewanż za grudniowy mecz.

Kontrola i egzekucja planu – Anwil wraca na zwycięski szlak!

Rottweilery kontrolowały wydarzenia na parkiecie i nie uległy presji rywali w końcówce. Anwil Włocławek pokonał dziś na wyjeździe Trefl Sopot 89:82 – mamy nadzieję, że to początek serii wygranych!

Anwil Włocławek przegrał 86:92 z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Rottweilery nie wykorzystały swojej szansy w końcówce czwartej kwarty i musiały pogodzić się z porażką po dogrywce.

Rottweilery miały już dużą przewagę, ale ostatecznie wypuściły zwycięstwo. King Szczecin wygrał po dogrywce 98:94 w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski 2022.

Rottweilery jak natchnione – Anwil z awansem do Final4!

To był kolejny świetny mecz Anwilu Włocławek! Rottweilery pokonały litewski zespół Siauliai-7bet 100:77 i zapewniły sobie awans do Final4 rozgrywek European North Basketball League!

Łotysze rozgromieni – Anwil z czwartą wygraną w ENBL!

To był pokaz siły Anwilu Włocławek! Rottweilery dominowały na parkiecie i ostatecznie pokonały łotewski zespół BK Liepaja aż 116:55, co jest drugim najwyższym zwycięstwem w historii klubu!

Niestety, Rottweilery zostały dziś zatrzymane w hali Gryfia. Grupa Sierleccy Czarni Słupsk byli skuteczniejsi w ostatnim fragmencie spotkania i pokonali Anwil Włocławek 83:77.

Niestety – druga w tym sezonie seria sześciu zwycięstw z rzędu została przerwana. Asseco Arka Gdynia wykorzystała błędy Anwilu Włocławek i wygrała w Hali Mistrzów 82:72.