26.08.2020 - 23:20

Batalia o Superpuchar dla Stelmetu Enei BC

Suzuki Superpuchar Polski nie dla Anwilu Włocławek. Rottweilery popełniły dziś zbyt wiele błędów i ostatecznie przegrały w Kaliszu ze Stelmetem Eneą BC Zielona Góra 75:66.

ANWIL Basketball Cup 2020 zakończony. Anwil Włocławek uległ w dzisiejszym pojedynku Startowi Lublin 70:79, choć walczył o wygraną do ostatnich sekund. Rywale okazali się najlepsi w całym turnieju.

Pierwszy dzień ANWIL Basketball Cup 2020 za nami. W drugim spotkaniu turnieju Anwil Włocławek przegrał z Asseco Arką Gdynia 86:62. Najwięcej punktów dla Rottweilerów zdobył Ivica Radić.

Piąty z rzędu sparing wygrany przez Rottweilery! Anwil Włocławek przegrywał przez niemal całe spotkanie, jednak dzięki fenomenalnej czwartej kwarcie pokonał PGE Spójnię Stargard 95:90.

Derbowy sparing dla Anwilu!

Pierwsze derby województwa kujawsko-pomorskiego w tym sezonie dla Anwilu Włocławek! Rottweilery grały bardzo pewnie, wykorzystywały swoje przewagi i ostatecznie pokonały Polski Cukier Toruń 90:75.

Kolejne sparingowe zwycięstwo Rottweilerów! Anwil Włocławek dzięki bardzo dobrej dyspozycji w drugiej połowie spotkania pokonał Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 84:69.

Rottweilery znów w Hali Mistrzów, Rottweilery znów zwycięskie! Anwil Włocławek pokonał w dobrym stylu King Szczecin 90:65 i udanie rozpoczął walkę o zwycięstwo w Kasztelan Basketball Cup 2020.

W drugim swoim sparingu Anwil Włocławek pokonał w Kaliszu HydroTruck Radom 69:64. Najskuteczniejszym graczem Rottweilerów był Przemysław Zamojski.

Rottweilery rozegrały pierwszy sparing przed sezonem 2020/2021. W Bydgoszczy lepsi okazali się gospodarze, Enea Astoria.

Decyzją Zarządu PLK sezon 2019/2020 został zakończony. Anwil Włocławek wywalczył Superpuchar Polski, Puchar Polski oraz otrzymał brązowy medal.