06.01.2021 - 20:38

Trudny powrót po przerwie

Powrót do gry nie okazał się łatwy. Anwil Włocławek przegrał dziś z gospodarzami, Treflem Sopot, 83:96. Najwięcej punktów dla Rottweilerów rzucił Ivica Radić.

17. kolejka Energa Basket Ligi przyniosła przegraną Rottweilerów. Anwil Włocławek zaprezentował się dobrze jedynie w pierwszej kwarcie, co skutkowało tym, że uległ Pszczółce Start Lublin 78:94.

Drugą fazę rundy zasadniczej Anwil Włocławek zaczyna od porażki. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski zagrała dobrze w czwartej kwarcie, zachowała koncentrację w końcówce i wygrała u siebie 88:79.

Ambitni koszykarze Polpharmy Starogard Gdański postawili się Anwilowi Włocławek i w ostatnim meczu pierwszej fazy rundy zasadniczej pokonali go 96:89.

Rekord trójek i dominacja Anwilu w końcówce!

Trzecie z rzędu zwycięstwo Anwilu Włocławek! Zawodnicy trenera Marcina Woźniaka w końcówce starcia zagrali pewniej i skuteczniej, dzięki czemu pokonali w Hali Mistrzów 93:78 WKS Śląsk Wrocław.

W piątek Anwil Włocławek podejmował u siebie Polski Cukier Toruń. Obie drużyny rozegrały sparing w związku z absencją ligową spowodowaną przerwą na kadrę.

Szóstka na koncie Anwilu – gdynianie pokonani!

Anwil Włocławek w szóstym z rzędu meczu w Hali Mistrzów wygrywa po raz szósty w sezonie. Rottweilery pokonały dziś prowadzoną przez trenera Przemysława Frasunkiewicza Asseco Arkę Gdynia 86:78.

Anwil Włocławek zwycięża po raz piąty w tym sezonie. Rottweilery skrupulatnie realizowały przedmeczowe założenia, były zaangażowane i mimo presji narzuconej przez HydroTruck Radom pokonały go 97:86.

PGE Spójnia Stargard wygrywa w Hali Mistrzów. Zawodnicy Anwilu słabo zaczęli spotkanie i choć w drugiej kwarcie wrócili, pozostałe części gry padły łupem rywali, którzy ostatecznie wygrali 96:84.

Przełamanie Rottweilerów w derbach!

Anwil Włocławek lepszy w derbach województwa! Rottweilery od samego początku umiały wykorzystać swoje przewagi i ostatecznie przekonująco wygrały z Eneą Astorią Bydgoszcz 90:71.