29.01.2021 - 20:31

Szwajcarzy skuteczniejsi w Hali Mistrzów

Fribourg Olympic pokonuje Anwil Włocławek 86:69 w bańce FIBA Europe Cup. Szwajcarzy byli agresywni w obronie, skutecznie odpowiadali na akcje Rottweilerów i opuścili Halę Mistrzów ze zwycięstwem.

Bańka FIBA Europe Cup we Włocławku zakończona. W ostatnim meczu rozgrywanym w Hali Mistrzów węgierska ekipa Szolnoki Olajbanyasz pokonała portugalski Sporting CP 78:67.

Trzeci dzień bańki FIBA Europe Cup we Włocławku zakończony. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski grała skutecznie od pierwszych minut i mimo naporu Sportingu CP pokonała go 85:83.

Bańka FEC we Włocławku | Dzień 2: Anwil wygrywa!

Rottweilery rozpoczęły rywalizacje w bańce FIBA Europe Cup, Rottweilery gryzły, Rottweilery zwyciężyły! BC Dnipro walczyło do ostatniej sekundy, jednak Anwil Włocławek odparł ataki i wygrał 74:71.

Ostatnie spotkanie pierwszego dnia bańki FIBA Europe Cup we Włocławku właśnie dobiegło końca. W meczu grupowych rywali Anwilu lepsze okazało się BC Dnipro, które pokonało Fribourg Olympic 62:57.

MKS Dąbrowa Górnicza wygrywa. Anwil Włocławek zagrał świetnie w czwartej kwarcie spotkania, wymusił na rywalach błędy i ostatecznie był rzut od dogrywki. Ostatecznie jednak to rywale wygrali 87:84.

Śląsk Wrocław zaprezentował się dziś zdecydowanie lepiej od Anwilu Włocławek. Rywale w trzeciej kwarcie odskoczyli na 31 punktów i zamknęli tym starcie. Ostatecznie gospodarze wygrali 107:77.

Rottweilery powstrzymane w Warszawie. W kluczowym momencie starcia z Legią Anwil Włocławek był nieskuteczny – rywale umieli to skrzętnie wykorzystać i ostatecznie wygrać 85:76.

Po raz pierwszy w nowym roku – Anwil znów zwycięża!

Trzeba było na to nieco poczekać, ale w końcu jest – Anwil Włocławek pokonał na wyjeździe 87:81 GTK Gliwice i odniósł tym samym swoje ósme zwycięstwo w tym sezonie Energa Basket Ligi!

King Szczecin nieznacznie lepszy w Hali Mistrzów. Rywale zbudowali przewagę, jednak Anwil Włocławek złapał kontakt i losy meczu ważyły się do ostatnich sekund. Ostatecznie goście wygrali 78:75.