30.10.2020 - 21:07

Rywale nieuchwytni po przerwie

Zastal Enea BC Zielona Góra w drugiej połowie okazał się zbyt mocny i pokonał Anwil Włocławek w Hali Mistrzów 90:67. Najlepszym strzelcem w drużynie Rottweilerów był dzisiaj McKenzie Moore.

Ambitni zawodnicy MKS-u Dąbrowa Górnicza zniwelowali straty i doprowadzili do dogrywki. W niej zagrali konsekwentniej od Anwilu Włocławek i opuścili Halę Mistrzów ze zwycięstwem 101:98.

Anwil Włocławek przegrał w derbach województwa. Rottweilery toczyły z Polskim Cukrem Toruń wyrównany pojedynek, jednak w trzeciej kwarcie rywale przeważyli szalę na swoją stronę i wygrali 94:85.

Siódmy raz z rzędu – Anwil lepszy od Legii!

Anwil Włocławek zagrał fenomenalnie w czwartej kwarcie i mimo, że Legia Warszawa nie odpuszczała do samego końca, pokonał ją 86:78. To siódma z rzędu ligowa wygrana nad stołecznym klubem!

Anwil Włocławek nie grał dziś zespołowo i skutecznie. King Szczecin w czwartej kwarcie złapał dobry rytm, zbudował przewagę i mimo prób Rottweilerów zdołał ją utrzymać, ostatecznie wygrywając 80:71.

Niestety, nie obejrzymy Rottweilerów w fazie grupowej Basketball Champions League. Anwil Włocławek nie umiał znaleźć dziś recepty na Belfius Mons-Hainaut i przegrał półfinał kwalifikacji 69:81.

Anwil Włocławek z drugą wygraną w tym sezonie Energa Basket Ligi! Rottweilery w świetnym stylu pokonały GTK Gliwice 98:82. Najlepszym zawodnikiem był dziś powracający do Hali Mistrzów Ivan Almeida.

Anwil Włocławek zagrał bardzo słabo w czwartej kwarcie spotkania z Treflem Sopot. Rottweilery straciły wypracowaną wcześniej przewagę, oddały inicjatywę rywalom i ostatecznie przegrały 74:89.

Anwil Włocławek do ostatnich sekund walczył o wygraną z Pszczółką Start Lublin. W samej końcówce Rottweilery grały jednak nerwowo, popełniły zbyt wiele błędów i uległy rywalom 74:78.

Show Anwilu na rozpoczęcie sezonu!

Inauguracyjne zwycięstwo Anwilu Włocławek! Po wyśmienitym starciu zawodnicy trenera Dejana Mihevca pokonali Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 90:71. Najwięcej punktów rzucił dziś Deishuan Booker.