18.09.2021 - 20:28

Jeden, dwa, trzy... Anwil wygrywa z mistrzami Polski!

Można zapomnieć o dwójce w bilansie Rottweilerów – w jej miejsce wpadła trójka! Anwil Włocławek pokonał w świetnym stylu mistrzów Polski, Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, 79:66!

Twierdza Włocławek obroniona – Anwil wyrywa zwycięstwo!

Hala Mistrzów, czy jak głosiła dzisiejsza oprawa kibiców „Twierdza Włocławek”, obroniona! Rottweilery pokonały wicemistrzów Polski, Eneę Zastal BC Zielona Góra w pierwszym domowym meczu sezonu 89:82.

Udany start – Anwil wygrywa w Lublinie!

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie powędrowało na konto Rottweilerów! Anwil Włocławek przeciwstawił się na wyjeździe Polskiemu Cukrowi Pszczółce Start Lublin i pokonał go 75:64.

Efektowna prezentacja, profesjonalne studio oraz mecz z Rytasem Wilno - zapraszamy jeszcze raz na ponad trzygodzinny program zrealizowany przez KK Włocławek.

Rytas Wilno pokonał Anwil Włocławek na ANWIL Basketball Cup. Rottweilery walczyły, ale uzyskana przez rywali w pierwszej połowie przewaga wystarczyła, by odnieść zwycięstwo – Litwini wygrali 89:61.

Orlen Lietuva najlepszy w turnieju pracowników Grupy ORLEN. W meczu finałowym zawodnicy pokonali Energę 61:23. Trzecie miejsce padło łupem ekipy PKN Orlen, natomiast czwarte Anwilu S.A.

Skrót meczu Kasztelan Basketball Cup 2021 przeciwko Asseco Arce Gdynia oraz wywiad pomeczowy z trenerem Przemysławem Frasunkiewiczem.

Anwil Włocławek z kolejnym zwycięstwem w sparingu. Rottweilery odpaliły w czwartej kwarcie, uzyskały przewagę i pokonały Asseco Arkę Gdynia 82:72, dzięki czemu wygrały Kasztelan Basketball Cup 2021.

Anwil Włocławek kończy udział w Memoriale Wojtka Michniewicza w Toruniu ze zwycięstwem. Rottweilery przez cały mecz nie oddały prowadzenia i pokonały węgierską Albę Fehervar 91:84.

Solidny występ Anwilu Włocławek na inaugurację XIX Memoriału Wojtka Michniewicza w Toruniu. Drużyna walczyła do ostatnich sekund, ale ostatecznie uległa Arged BMSlam Stali Ostrów Wielkopolski 81:83.