Sobotni powrót do Hali Mistrzów po dwóch miesiącach przerwy okazał się nieudany dla naszej drużyny. Goście z Warszawy po raz drugi w tym sezonie okazali się lepsi (91:83).
Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z rzędu w Szczecinie musieliśmy uznać wyższość rywali. Gospodarze wygrali z Anwilem 84:74 i umocnili się na szczycie tabeli Orlen Basket Ligi.
Emocjonujące ostatnie minuty spotkania zadecydowały o tym, kto wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. Anwil Włocławek przegrał z Tauronem GTK Gliwice 86:87.
Emocje trwały do samego końca. Wyrównane spotkanie, ale to Anwil Włocławek zachował zimną krew w końcówce i wygrał z Górnikiem Zamek Książ Wałbrzych 97:90.