Mimo odrobienia kilkunastopunktowej straty w drugiej połowie, Anwil w meczu z PGE Startem zanotował jedenastą ligową porażkę w sezonie, w tym trzecią z rzędu.
Sobotnie spotkanie w Hali Globus będzie dla Anwilu świetną szansą na wkroczenie na zwycięską ścieżkę i rozpoczęcie marszu w górę tabeli. Rywalem wicemistrz Polski w trudnym dla siebie momencie sezonu.
Podopieczni TOZ we Włocławku otrzymali 361 kg karmy i dodatkowe wsparcie w postaci 3640 zł zebranych w puszkach. To wszystko dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję #KarmaWraca 2026. Dziękujemy!
Z okazji 30-lecia współpracy z firmą ANWIL S.A. klub Anwil Włocławek uhonorował swojego sponsora tytularnego Medalem „Zasłużony dla Klubu Koszykówki Włocławek”.
Sobotni powrót do Hali Mistrzów po dwóch miesiącach przerwy okazał się nieudany dla naszej drużyny. Goście z Warszawy po raz drugi w tym sezonie okazali się lepsi (91:83).
Siódmego marca 1996 roku w siedzibie Włocławskiego Towarzystwa Koszykówki sfinalizowano kluczowe porozumienie pomiędzy zarządem WTK a spółką Zakłady Azotowe „Włocławek”.
Po długiej przerwie w lidze i jeszcze dłuższym rozbracie Anwilu z Halą Mistrzów, Rottweilery wracają do gry w 21. kolejce Orlen Basket Ligi. Do Włocławka przyjeżdża Legia Warszawa – mistrz Polski.
Na meczu z Legią Warszawa czeka na Was kilka wydarzeń - akcja #KarmaWraca, sportowa strefa związana z mistrzostwami świata, konkurs dla kibiców oraz specjalna koszulka z okazji Dnia Kobiet.