10.04.2018 - 10:56

Josip Sobin: Jesteśmy na właściwym miejscu w tabeli

- Musimy iść tym torem, którym idziemy od samego początku sezonu. Jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli, po prostu pracujmy tak samo, jak robiliśmy to do tej pory - mówi Josip Sobin w wywiadzie.

Anwil Włocławek nie wykorzystał swojej szansy i przegrał na własnym parkiecie z Kingiem Szczecin 69:74. Przed Rottweilerami jeszcze trzy szanse na wywalczenie pierwszej pozycji przed play-off.

55 minut spotkania, 37 zmian prowadzenia, 14 remisów, 3 dogrywki i aż 197 punktów rzuconych przez oba zespoły - mecz Anwilu z TBV Startem na żywo relacjonował Krzysztof Szaradowski w Radiu Anwil.

Najpierw było trzęsienie ziemi, a następnie... trzy kolejne w postaci trzech dogrywek! Ostatecznie Anwil Włocławek pokonał TBV Start Lublin 100:97!

Po porażce w Toruniu, Anwil Włocławek wróci na zwycięską ścieżkę - taki wniosek można wysnuć po zapoznaniu się z typami Loży Ekspertów przed meczem z TBV Startem Lublin.

W czwartkowy wieczór TBV Start Lublin podejmie Anwil Włocławek. Po ostatniej przegranej w derbach, Rottweilery chcą podtrzymać serię ze Startem - w Lublinie bowiem nie przegrali od czterech lat.

Z wielką satysfakcją ogłaszamy, że firma GRUMIX to kolejny podmiot, który dołączył do inicjatywy 25 Elite Club.