20.05.2019 - 13:27

Nie porzucamy nadziei!

Jak w filmie promującym play-off – nie porzucajmy nadziei! Nie traćmy wiary! Anwil Włocławek nadal jest w grze o finał. Przed starciem numer 3 z Arką Gdynia sytuacja jest trudna, ale nie przesądzona.

Firma Budowlana Wrocławski to kolejny Partner Klubu Koszykówki Włocławek. Z przyjemnością informujemy o zawarciu porozumienia.

Anwil Włocławek zatrzymany w drugim meczu półfinału. Rottweilery zagrały na bardzo słabej skuteczności i uległy Arce Gdynia 78:65.

Michał Ignerski oraz Marcin Woźniak byli gośćmi 70. odcinka "Termosa z Podcastem". Zapraszamy na audycję nagraną w dniu przerwy między meczami półfinałowym.

Anwil Włocławek ambitnie niwelował straty w czwartej kwarcie i gonił Arkę Gdynia, ale ostatnie musiał uznać wyższość gospodarzy. Rottweilery uległy w pierwszym meczu półfinału 94:91.

Loża Ekspertów i zgodna, i podzielona jednocześnie. Zgodna, że Hala Gdynia padnie pod naporem Rottweilerów, a niezgodna co do liczby zwycięstw.

Anwil Włocławek wygrał serię z Arged BMSlam Stalą Ostrów Wielkopolski i zameldował się w półfinale. Mistrzowie Polski udają się nad morze, by zmierzyć się ze stojącą na drodze do finału Arką Gdynia.

Bilety na półfinał - bilety w sprzedaży (aktualizacja)

W środę rano ruszy sprzedaż biletów na mecz numer 3 półfinałowego starcia Anwil Włocławek - Arka Gdynia.

Michał Michalak, Jarosław Zyskowski oraz ku pamięci od stanu 81:80 dla Rottwilerów - posłuchajcie podcastu Krzysztofa Szaradowskiego po awansie Anwilu Włocławek do półfinału play-off.

Misja wykonana – Anwil w półfinale!

Co to był za mecz! Anwil Włocławek zagrał kolejne świetne spotkanie i pokonał na wyjeździe Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 105:98. Rottweilery zakończyły pierwszą rundę play-off z bilansem 3:0.