Anwil Włocławek pokonał Energę Czarnych Słupsk 91:80 w Hali Mistrzów. Po wyrównanej pierwszej połowie, Rottweilery mocno uderzyły po przerwie i przejęły kontrolę nad spotkaniem.
Ostatnie ligowe spotkanie przed przerwą na kadrę. W piątkowy wieczór, Anwil Włocławek zagra u siebie z Energą Czarnymi Słupsk. Mecze z tym rywalem zawsze były pełne emocji.