02.06.2018 - 14:55

Niemożliwe (znów) staje się możliwe

Anwil wyszedł na prowadzenie na półtorej minuty do końca i pokonał BM Slam Stal 84:80. Najwięcej punktów rzucił Kamil Łączyński. Rottweilery są o krok od zdobycia mistrzostwa – stan rywalizacji 3:2.

Loża Ekspertów: Niech typy się sprawdzą!

Cała dziewiątka Loży Ekspertów stawia na zwycięstwo Anwilu Włocławek w piątym meczu finałowym z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolskim. Zobaczcie jak stawiają poszczególni eksperci.

Nadchodzące spotkanie w Hali Mistrzów jest być może najważniejszym w serii finałowej - zwycięzca tego pojedynku będzie o krok od złotego medalu.

Anwil doszedł w końcówce meczu BM Slam Stal na różnicę jednego punktu, ale to nie wystarczyło. Włocławianie ulegli ostrowianom 67:69. Stan rywalizacji finałowej 2:2.

Za nami trzy spotkania finałowe play-off Energa Basket Ligi, Anwil prowadzi z BM Slam Stalą 2:1. Krzysztof Szaradowski rozmawiał z Kamilem Łączyńskim i Łukaszem Majewskim.

Nie znając jeszcze wyniku meczu środowego, już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na starcie numer 5 wielkiego finału play-off! W sobotę w samo południe Hala Mistrzów zapłonie!

Anwil dogonił w czwartej kwarcie BM Slam Stal i pokonał żółto-niebieskich na ich terenie 82:80. Najwięcej punktów dla włocławian rzucił Jarosław Zyskowski.

Loża Ekspertów: Anwil się odegra!

Loża Ekspertów nie ma wątpliwości - Anwil Włocławek odegra się ostrowianom za porażkę w meczu numer dwa. Starcia numer trzy i cztery w poniedziałek oraz środę.

Dwa mecze o bardzo wysoką stawkę czekają na zawodników Anwilu w Ostrowie Wielkopolskim. BM Slam Stal udowodniła we Włocławku, że nie zamierza poddać się bez walki.

Anwil Włocławek oddał prowadzenie na początku czwartej kwarty i uległ BM Slam Stali 77:83. Najwięcej punktów dla Rottweilerów zdobył Ivan Almeida – autor 19 oczek.