Pierwszy mecz w Nowym Roku i od razu sold out. Anwil Włocławek pod wodzą nowego trenera i przy komplecie widzów na trybunach będzie chciał zatrzymać rozpędzone Dziki Warszawa.
Anwil Włocławek przegrał z Zastalem Zielona Góra 82:91. Rottweilery goniły w trzeciej kwarcie, lecz to zielonogórzanie zachowali zimną krew w końcówce spotkania.
Zanim liga uda się na świąteczną przerwę, kibiców czeka rywalizacja w Zielonej Górze. W poniedziałek, 22 grudnia, Anwil Włocławek powalczy o punkty na trudnym terenie Zastalu.
Rozmowa o koszykówce, o Włocławku, o latach 90-tych... Wspomnienia, anegdoty i na koniec coś zupełnie na serio. Adam Romański był gościem programu Media Room LIVE. Zapraszamy!