27.01.2021 - 21:39

Bańka FEC we Włocławku | Dzień 2: Anwil wygrywa!

Rottweilery rozpoczęły rywalizacje w bańce FIBA Europe Cup, Rottweilery gryzły, Rottweilery zwyciężyły! BC Dnipro walczyło do ostatniej sekundy, jednak Anwil Włocławek odparł ataki i wygrał 74:71.

Marcin Woźniak, Kamil Sadowski oraz Grzegorz Kożan rozpracowywali BC Dnipro - zobaczcie i posłuchajcie co mówią o naszym dzisiejszym rywalu.

Anwil Włocławek rozpoczyna rywalizację w bańce FIBA Europe Cup. BC Dnipro wygrało wczoraj z Fribourg Olympic – Loża Ekspertów wierzy, że Rottweilerom uda się zatrzymać Ukraińców.

Ostatnie spotkanie pierwszego dnia bańki FIBA Europe Cup we Włocławku właśnie dobiegło końca. W meczu grupowych rywali Anwilu lepsze okazało się BC Dnipro, które pokonało Fribourg Olympic 62:57.

Krótki materiał filmowy oraz wypowiedź trenera Przemysława Frasunkiewicza przed bańką FIBA Europe Cup.

Dziś zaczynamy bańkę FIBA, ale zanim rozpoczną się międzynarodowe rozgrywki, zapraszamy na rozmowę z Arturem Mielczarkiem. O Marzeninie, marzeniach, karierze czy trudnościach w karierze.

Mecze Anwilu w bańce obejrzycie dzięki… ANWIL S.A.!

Już niedługo wielkie święto koszykówki we Włocławku – bańka FIBA Europe Cup. Transmisje meczów Anwilu Włocławek obejrzycie dzięki naszemu sponsorowi strategicznemu, firmie ANWIL S.A.

Po wycofaniu London Lions, Anwil Włocławek zmierzy się w dwiema ekipami w bańce fazy grupowe FIBA Europe Cup: ukraińskim BC Dnipro oraz szwajcarskim Fribourg Olympic.

Prezentujemy nowy terminarz gier podwójnej bańki FIBA Europe Cup we Włocławku po wycofaniu London Lions.

MKS Dąbrowa Górnicza wygrywa. Anwil Włocławek zagrał świetnie w czwartej kwarcie spotkania, wymusił na rywalach błędy i ostatecznie był rzut od dogrywki. Ostatecznie jednak to rywale wygrali 87:84.