30.03.2019 - 09:47

Loża Ekspertów: Kończmy serię wygraną!

Seria meczów w Hali Mistrzów dobiega końca. Przed nami ostatnie starcie, przeciwnikiem jest MKS Dąbrowa Górnicza. Loża Ekspertów pewna zwycięstwa!

Dobiegamy do mety naszego maratonu. Sobotnim meczem z MKS-em Dąbrowa Górnicza Anwil Włocławek zakończy serię spotkań domowych. Rottweilery powalczą o 20. wygraną w sezonie.

1000 książek na zdrowie - druga edycja!

Trzy lata przerwy i… wystarczy! Miło nam ogłosić, iż Klub Koszykówki Włocławek ponownie organizuje akcję „1000 książek na zdrowie”. Wyposażamy Oddziały Dziecięce włocławskiego szpitala!

Urząd Marszałkowski ponownie został Partnerem Klubu Koszykówki Włocławek. Umowa obejmuje cztery spotkania Rottweilerów.

Szymon Szewczyk był gościem kolejnego odcinka serii "Termos z Podcastem" autorstwa Krzysztofa Szaradowskiego. Musiało więc być i merytorycznie, i z humorem!

Anwil Włocławek wywiązał się z roli faworyta i po koncertowej grze pokonał Miasto Szkła Krosno 104:76. Było to trzecie z rzędu zwycięstwo Rottweilerów w Hali Mistrzów.

Przed Anwilem Włocławek kolejny mecz, w którym trzeba będzie się wywiązać z roli faworyta. Do Hali Mistrzów przyjeżdża walczące o utrzymanie w Energa Basket Lidze Miasto Szkła Krosno.

He's back... Michał Ignerski wraca do Anwilu!

Po 13 latach przerwy Michał Ignerski wraca do Anwilu Włocławek! Przed najważniejszą fazą sezonu mistrz kraju otrzymuje wzmocnienie w postaci ogromu doświadczenia polskiego gracza.

Wywiad z Igorem Wadowskim, mój pierwszy raz Aarona Broussarda i inne - kolejny TEAM został wydany i jest dostępny w Internecie.