22.01.2019 - 23:48

Pięć minut na wagę meczu

Anwil Włocławek stracił rytm na pięć ostatnich minut drugiej kwarty i w tym czasie UCAM Murcja wypracował sobie 20 punktów przewagi. Ostatecznie gospodarze pokonali Rottweilery 78:70.

Sześciu ekspertów stawia na UCAM Murcja, a pięciu na Anwil Włocławek. Bilans dość wyrównany biorąc pod uwagę różnicę w tabeli. Jak będzie, przekonamy się już za kilka godzin.

Choć szanse na awans do kolejnej fazy BCL są niewielkie, Anwil Włocławek zrobi wszystko, aby we wtorek postraszyć lidera tabeli, UCAM Murcja.

W tym sezonie Team numer 9, a ogółem - numer 100! Tym samym zapraszamy Was do przeczytania tekstów wydania jubileuszowego i tym samym nieco bardziej wspomnieniowego.

Anwil Włocławek rzucił tylko 25 punktów po zmianie stron i bijąc w mur w ofensywie, oddał parkiet Arce Gdynia. Rywale wygrali mecz 83:66.

Loża Ekspertów, pomimo ostatniej wpadki, jest pewna. Anwil Włocławek okaże się lepszy, niż Arka Gdynia w sobotnim hicie kolejki.

Czas na rewanż(e)!

Meczem z Arką Gdynia Anwil Włocławek rozpoczyna rundę rewanżową. Rottweilery chcą odpłacić się rywalom za przegraną z pierwszej kolejki sezonu.

Miło nam poinformować, że firma TECHLUK została kolejnym Sponsorem Klubu Koszykówki Włocławek.

MHP Riesen Ludwigsburg nie tylko pokonało Anwil Włocławek w jego własnej hali, ale również odrobiło straty z pierwszego meczu. Rottweilery przegrały 74:87.

- Tylko zwycięstwo, hej Anwil, tylko zwycięstwo - skandują włocławscy kibice, a do ich głosu przychylili się uczestnicy Loży Ekspertów, którzy w meczu z MHP Riesen Ludwigsburg stawiają na Rottweilery.