08.05.2017 - 13:51

Anwil Team nr 13 już do przeczytania w Internecie

- Odpowiedzialność za drużynę - mówi Fiodor Dmitriew w wywiadzie dla Anwil Team nr 13. W numerze także 4 kwarty Komendy, felieton Krzysztofa Szaradowskiego, taktyka okiem Marcina Woźniaka i inne.

Serca kibiców drżały do samego końca, ale po 40 minutach walki Hala Mistrzów mogła eksplodować w ekstazie - Anwil Włocławek pokonał Energę Czarnych Słupsk 72:70 i wyrównał stan rywalizacji.

Mecz Anwilu z Energą Czarnymi to wisienka na torcie soboty z koszykówką. Przed spotkaniem zapraszamy jednak na nietypowy event - do Włocławka przyjechało trofeum dla zwycięzcy EuroBasketu.

Zwiększa się grono partnerów Klubu Koszykówki Włocławek S.A. - miło nam poinformować, że zostało zawarte porozumienie między klubem a firmą WIKA Polska.

Znamy MVP Kwietnia! Głosowanie fanów Anwilu Włocławek jednoznacznie wskazało, że najlepszym graczem minionego miesiąca był Nemanja Jaramaz, który zebrał 49 procent wszystkich głosów.

Anwil Włocławek przegrał w pierwszym spotkaniu ćwierćfinału play-off z Energą Czarnymi Słupsk 72:82. Szala przechyliła się na korzyść rywali, ale seria przecież cały czas trwa.

Zdaniem większości - ale nie wszystkich - ekspertów, po dwóch meczach w Hali Mistrzów Anwil Włocławek będzie prowadził 2:0. Na taki scenariusz liczą wszyscy kibice Rottweilerów!

Razem na biało rozpoczynamy walkę!

Wraz ze swoimi fantastycznymi kibicami, pod dwoma szyldami #RazemNaBiało i #RazemPoMedal, Anwil Włocławek rozpoczyna najważniejszą fazę sezonu. W czwartek i sobotę mecze z Energą Czarnymi Słupsk!

HUSAR Sponsorem Klubu Koszykówki Włocławek.

Miło nam poinformować, że firma HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A., po tym jak wzięła udział I edycji Drużyny Marzeń, została Sponsorem Klubu Koszykówki Włocławek.

- To nas mają się bać! - mówi prezes zarządu KK Włocławek S.A., Arkadiusz Lewandowski, który gościł w podcaście Termosa po ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego. Zapraszamy!