Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Wakacje z Anwilem: ostatni dzwonek

Poniedziałek, 29 Sierpnia 2016, 10:47, Michał Fałkowski

Właśnie rozbrzmiewa ostatni dzwonek, aby wziąć udział w konkursie „Wakacje z Anwilemâ€?! To już naprawdę finalny moment, jeśli ktoś chce zgromadzić na tyle pokaźną liczbę „lajkówâ€?, by liczyć się w wyścigu o nagrodę w postaci karnetu na sezon 2016/2017. Na naszą pocztę nadeszły jeszcze cztery zdjęcia, które od dziś możecie oceniać na naszym Facebooku. Zapraszamy!

Właśnie rozbrzmiewa ostatni dzwonek, aby wziąć udział w konkursie „Wakacje z Anwilem”! To już naprawdę finalny moment, jeśli ktoś chce zgromadzić na tyle pokaźną liczbę „lajków”, by liczyć się w wyścigu o nagrodę w postaci karnetu na sezon 2016/2017. Na naszą pocztę nadeszły jeszcze dwa zdjęcia, które od dziś możecie oceniać na naszym Facebooku. Zapraszamy!

„Zwycięstwo rzutem na taśmę” – to hasło z pewnością przyświecało autorom dwóch zdjęć, które nadeszły na naszą pocztę elektroniczną na dwa dni przed zakończeniem konkursu. Pan Wiesław przesłał zdjęcie Wiktora, który skacze do ciepłego Adriatyku w koszulce „Anwil Since 1992”, a pani Sylwia dumnie prezentuje biało-niebieski szalik naszego klubu w Atenach, na tle najbardziej charakterystycznego miejsca Grecji, czyli Akropolu. Jest jeszcze Andrzej, który wraz z rodziną sfotografował się w Wilnie na tle hali Lietuvosu Rytas, Siemens Arenie oraz Ania i Krzysztof, którzy wakacje spędzają... we Włocławku.

Czy zdjęcia spodobają wam się na tyle, aby ich autorzy mogli włączyć się w walkę o nagrodę główną konkursu – karnet na sezon 2016/2017? Dwóch liderów przekroczyło już barierę 1000 „lajków”! Dwa nowe oraz wszystkie pozostałe zdjęcia można oglądać TUTAJ.

Jeśli wybieracie się do któregoś z egzotycznych krajów, zamierzacie wypocząć nad morzem, będziecie żeglować po jeziorach, a może ruszacie w wędrówkę szlakiem z dala od cywilizacji, pamiętajcie o jednym: w waszych walizkach i torbach podróżnych musi znaleźć się szalik, koszulka lub inny gadżet Anwilu Włocławek! Wasze fotki lub nagrania wideo przesyłajcie na adres konkurs@kkwloclawek.pl, a później oczekujcie na publikację na naszym profilu na Facebooku. Im szybciej przyślecie swoje prace, tym szybciej my je opublikujemy dając wam większe szanse na zebranie pokaźnej liczby lajków.

Pamiętajcie, aby w mailu zaznaczyć gdzie zdjęcie lub filmik zostały wykonane, a także podać imię postaci.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia. Przysyłając zdjęcie lub wideo zgadzacie się na jego publikację i oświadczacie, że posiadacie pełnię praw autorskich oraz zgody na publikację wizerunków wszystkich uwiecznionych osób.