Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Wakacje z Anwilem: 30 prezentacji do wyboru

Środa, 03 Sierpnia 2016, 1:32, Michał Fałkowski

Drugi filmik oraz dziewięć kolejnych fotek czeka na wasze lajki w konkursie „Wakacje z Anwilemâ€?! W dalszym ciągu numerem jeden dla fanów Rottweilerów jest Morze Bałtyckie, wszak większość bohaterek czy bohaterów prezentuje się dumnie w koszulkach i szalikach Anwilu właśnie na tle piasku i fal. Nie zabrakło jednak innych miejsc, także z zagranicy zapraszamy do oglądania zdjęć oraz wykazania się własną inwencją!

Drugi filmik oraz dziewięć kolejnych fotek czeka na wasze lajki w konkursie „Wakacje z Anwilem”! W dalszym ciągu numerem jeden dla fanów Rottweilerów jest Morze Bałtyckie, wszak większość bohaterek czy bohaterów prezentuje się dumnie w koszulkach i szalikach Anwilu właśnie na tle piasku i fal. Nie zabrakło jednak innych miejsc, także z zagranicy – zapraszamy do oglądania zdjęć oraz wykazania się własną inwencją!

Rowy, Władysławowo, Kąty Rybackie, Sopot, Ustronie Morskie oraz Gdańsk – o te miasta polskiego wybrzeża rozszerzyła się mapa podróży kibiców Anwilu Włocławek podczas trwającego lata. Kto przypadnie wam do gustu? Krystian z synem w czerwonych trykotach „Anwil Since 1992”, czy może ubrany w białą wersję tej koszulki, drepczący po falochronie w Ustroniu Morskim Igor? A może najciekawszy pomysł to fotka jednej z naszych cheerleaders, Ani, we Władysławowie lub Marty z synem Tomkiem w Sopocie? Oryginalny koncept zrodził się także w głowach Benity i Piotrka w Kątach Rybackich.

Jeśli nadal jesteście niezdecydowani to na pewno nieszablonowy pomysł miała Ola w Gdańsku, która nie dość, że życzyła wszystkiego dobrego Anwilowi, to jeszcze… wyznała miłość do swojego chłopaka! Natomiast Iza w Zdbicach zaprezentowała włocławski klub na tle czołgu, Jacek paradował w „meczówce” po Chicago, Marek zabrał ze sobą Anwil do Włoch, a Hubert „wrócił na szczyt z Anwilem” w naszych pięknych Tatrach. Zapraszamy do lajkowania!

Zdjęcia można oglądać TUTAJ.

Filmik można oglądać TUTAJ.

Jeśli wybieracie się do któregoś z egzotycznych krajów, zamierzacie wypocząć nad morzem, będziecie żeglować po jeziorach, a może ruszacie w wędrówkę szlakiem z dala od cywilizacji, pamiętajcie o jednym: w waszych walizkach i torbach podróżnych musi znaleźć się szalik, koszulka lub inny gadżet Anwilu Włocławek! Wasze fotki lub nagrania wideo przesyłajcie na adres konkurs@kkwloclawek.pl, a później oczekujcie na publikację na naszym profilu na Facebooku. Im szybciej przyślecie swoje prace, tym szybciej my je opublikujemy dając wam większe szanse na zebranie pokaźnej liczby lajków.

Pamiętajcie, aby w mailu zaznaczyć gdzie zdjęcie lub filmik zostały wykonane, a także podać imię postaci.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia. Przysyłając zdjęcie lub wideo zgadzacie się na jego publikację i oświadczacie, że posiadacie pełnię praw autorskich oraz zgody na publikację wizerunków wszystkich uwiecznionych osób.