Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Fast break z... Davidem Jelinkiem

Czwartek, 21 Kwietnia 2016, 11:08, Michał Fałkowski

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi! W pierwszym odcinku serii „Fast Breakâ€? ciekawość fanów Anwilu Włocławek zaspokajał trener zespołu Igor Milicić, a w drugim na wasze pytania oczekuje czeski strzelec i jedna z największych gwiazd Tauron Basket Ligi David Jelinek. PoA!lete svAą otA!zky!

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi! W pierwszym odcinku serii „Fast Break” ciekawość fanów Anwilu Włocławek zaspokajał trener zespołu Igor Milicić, a w drugim na wasze pytania oczekuje czeski strzelec i jedna z największych gwiazd Tauron Basket Ligi – David Jelinek. Pošlete své otázky!

W windzie z żoną i Chuckiem Norrisem, dzieci w domu coraz rzadziej mówią po chorwacku, idealnym rozgrywającym byłby Skibczyński albo Łączniewski, a obrona strefowa jest najlepszą w lidze – w pierwszym odcinku serii „Fast Break” trener Igor Milicić chętnie odpowiadał na pytania nadesłane przez kibiców Anwilu Włocławek, zarówno te dotyczące sportu, jak i spraw pozasportowych.

W drugim odcinku gościem „Fast Breaka” będzie najskuteczniejszy zawodnik Tauron Basket Ligi, czyli ulubieniec Hali Mistrzów David Jelinek. Czech już teraz zapowiedział, że czeka na wszelkie pytania o jego grę, karierę, ale również życie poza parkietem.

Zatem – pomijając treści powszechnie uznane za niestosowne – pytać wolno o wszystko! Spośród wszystkich nadesłanych pytań, wybierzemy minimum 10 najciekawszych a następnie odpowiedzi opublikujemy na stronie oficjalnej klubu.

Od dziś skrzynka pocztowa fastbreak@kkwloclawek.pl jest aktywna. Prosimy o maile zatytułowane „DAVID JELINEK”. Na wasze pytania czekamy do niedzieli 24 kwietnia (włącznie).

FAST BREAK #1 – IGOR MILICIĆ