Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Uzdrowisko Wieniec niezmiennie sponsorem

Środa, 03 Września 2025, 13:34, Sebastian Falkowski

Klub Koszykówki Włocławek i Uzdrowisko Wieniec związały się nową, dwuletnią umową. Tym samym, Selenka Wieniec Zdrój pozostanie oficjalną wodą mineralną zawodników Anwilu.

Rottweilery już od kilkunastu lat korzystają z dobrodziejstw selenu zawartego w produkowanej lokalnie „Selence”. Z dużą przyjemnością ogłaszamy, że drużyna Anwilu będzie nawodniona w idealnym stopniu również w dwóch najbliższych sezonach. 

Klub Koszykówki Włocławek i Uzdrowisko Wieniec parafowały nową umowę - na jej mocy podmiot dalej będzie w gronie sponsorów. Cieszymy się tym bardziej, że wspólnie wkroczymy w 14. i 15. sezon współpracy! Tak długa kooperacja świadczy o dużym zaufaniu i doskonałym partnerstwie. 

„Selenka” Wieniec Zdrój to naturalna woda mineralna bogata w selen, magnez, wapń i potas. Selen, potocznie zwany pierwiastkiem życia, ma korzystny wpływ na siły witalne. „Selenka” wydobywana jest ze źródła w Wieńcu Zdroju, miejscowości uzdrowiskowej od 1923 roku, która słynie z własnych złóż borowiny i wody siarkowej oraz szerokiej oferty zabiegów leczniczych i pobytów hotelowych, dzięki czemu zyskuje należne uznanie nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.