Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Powrót „Wakacji z Anwilem”

Wtorek, 09 Lipca 2024, 20:34, Sebastian Falkowski

Początek lipca to czas na naszą coroczną zabawę! Wakacje z Anwilem wracają - czekamy na Wasze fotografie. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Dwa lata temu ogłosiliśmy powrót zabawy „Wakacje z Anwilem”. Na klubową pocztę codziennie spływały Wasze zdjęcia z górskich szlaków, polskich jezior, morza Bałtyckiego, Portugalii, Włoch, Hiszpanii, a nawet Gibraltaru czy Dominikany. Zabraliście Anwil w każdy zakątek świata.

Już nie możemy się doczekać, co zobaczymy w tym roku! Wszak kreatywność włocławskich kibiców nie ma ograniczeń. Wasze szafy wypełniły się nowymi ubraniami, co daje potencjał na jeszcze więcej stylizacji. Na przestrzeni ostatniego sezonu kupiliście setki koszulek, bluz czy czapek, które z całą pewnością zabierzecie na wakacyjne wyjazdy. 

Do sprzedaży trafiła już natomiast wakacyjna koszulka! Zamówienia możecie składać POD TYM LINKIEM

Wracając jednak do naszej zabawy. Zasady są bardzo proste: Pokażcie nam jak spędzacie wakacje. Wymóg? Motywem przewodnim zdjęcia musi być oficjalny gadżet Anwilu ze sklepu Fan Corner. 

Uwaga! W tym roku nieco zmieniamy formułę. Wybierzemy zwycięzców w dwóch kategoriach. Pierwsza to fotografie w tegorocznej koszulce wakacyjnej. Wygrany otrzyma bon o wartości 600 złotych na zakupy w Fan Corner. Druga kategoria będzie obejmować zdjęcia w pozostałych ubraniach lub z wykorzystaniem gadżetów z klubowego sklepu. W tym przypadku na zwycięzcę będzie czekać bon o wartości 300 złotych. 

Decyzję jak zwykle podejmie specjalnie powołane do tego jury – liczba lajków pod zdjęciem nie będzie miała wpływu na ocenę.

Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem: kkwloclawek@kkwloclawek.pl

Zabawa oficjalnie zaczyna się dziś, czyli 9 lipca 2024 r. Potrwa do 31 sierpnia 2024 r. Klikamy więc „Opublikuj” i… odświeżamy klubową pocztę!

Zanim zgłosicie swoje zdjęcie do zabawy, prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Regulamin zabawy "Wakacje z Anwilem"