Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

#KarmaWraca 2024 - ponad pół tony wsparcia!

Poniedziałek, 22 Stycznia 2024, 15:59, Sebastian Falkowski

#KarmaWraca z kolejnym sukcesem! Pobiliście zeszłoroczny wynik blisko dwukrotnie. Do włocławskiego schroniska trafiło 677 kilogramów produktów. Dziękujemy!

Styczeń jest nierozerwalnie związany z akcją pomocy potrzebującym czworonogom. Choć nazwy przez lata się zmieniały, idea pozostała taka sama - wsparcie dla zwierząt w trudnym okresie. 

Na kibiców Anwilu Włocławek zawsze można liczyć, stąd nie dziwi fakt, że łącznie zebraliśmy już kilka ton produktów. W 2023 roku przekazaliśmy Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami ponad 343 kilogramy karmy. W tym roku wróciliśmy do wcześniejszej formuły i pomagaliśmy włocławskiemu schronisku. Zeszłoroczny wynik został pobity… blisko dwukrotnie!

677 kilogramów produktów - zdecydowana większość charakteryzująca się wysoką jakością! W ramach tego zebraliśmy 472 kilogramy karmy suchej i 205 kilogramów mokrej. Trzeba też wspomnieć o posłaniach, obrożach, smyczach, kocach, zabawkach, przysmakach i żwirku dla kotów. 

Jesteście nieprawdopodobni! Sukces to mało powiedziane. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale pomoc jest ogromna. Każda przekazana paczka, każda puszka, każdy (nawet najdrobniejszy) gest ma wielkie znaczenie. Serdecznie dziękujemy w imieniu zwierzaków z włocławskiego schroniska.

Dziś przedstawiciele klubu (Jakub Garbacz, Luke Petrasek, Igor Wadowski, Kalif Young, Hubert Hejman i Michał Fałkowski) oraz Marcin Gołębiewski ze sklepu Ocean, czyli partnera akcji, odwiedzili schronisko, by przekazać wszystkie produkty. 

Już wkrótce materiał wideo i galeria z tego wydarzenia.