Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Zwycięzca Typu na Rottweilery: Ewelina Pawlak

Niedziela, 12 Czerwca 2022, 14:57, Sebastian Falkowski

Kolejna edycja Typu Na Rottweilery za nami. Najlepsza okazała się Ewelina Pawlak. Drugie miejsce padło łupem Anny Wojciechowskiej, a trzecie powędrowało do Marcina Łukasika.

Rywalizacja w Typie Na Rottweilery znów przyniosła ogromne emocje. Cieszymy się, że zabawa cieszyła się sporym zainteresowaniem – każdemu uczestnikowi dziękujemy za udział.

Zacznijmy od... końca. Między 10. a 4. miejscem w tabeli różnica wyniosła zaledwie cztery punkty! Przetasowań w stawce było w tym roku naprawdę dużo.

Na pierwszym miejscu uplasowała się Ewelina Pawlak, kryjąca się pod nazwą „K115”. Łącznie uzyskała 137 oczek. Tylko pięć punktów mniej miała „Anna1115”, czyli Anna Wojciechowska. Marcin Łukasik, który występował jako „luzik” zgromadził natomiast 129 oczek.

Ewelina Pawlak dwukrotnie (przy okazji meczów z Basket Brno i HydroTruckiem Radom) wytypowała idealny wynik. W końcówce sezonu nie mogła być jednak pewna wygranej, bo od rozpoczęcia półfinału dopisała do wyniku tylko trzy punkty. Anna Wojciechowska w tym samym okresie miała ich 11. Faktem jest, że gdyby „Anna1115” postawiła na Rottweilery w obu starciach o 3. miejsce, dziś cieszyłaby się ze zwycięstwa.

„Luzik” może natomiast żałować, że nie poszło mu lepiej w drugiej części rozgrywek. Warto jednak docenić, że dwukrotnie trafił w samą „10”, a w fazie play-off w każdym meczu wytrwale typował wygraną Anwilu.

Z racji zwycięstwa w Typie Na Rottweilery Ewelina Pawlak ma prawo udziału w kolejnej edycji Loży Ekspertów – gratulujemy. To jednak nie wszystko. Zgodnie z przedsezonową obietnicą, główną nagrodą jest zegarek marki Aerowatch – jesteśmy przekonani, że przypadnie Ewelinie do gustu. To pierwsza w historii zabawy nagroda o takiej wartości. Nie trzeba chyba zachęcać do wzięcia udziału w kolejnej edycji Typu Na Rottweilery - jest o co grać!

Gratulacje należą się też dwójce, która uzupełniła podium! Za swoją postawę w tym sezonie otrzymają klubowe gadżety. Maile w sprawie nagród zostaną wkrótce wysłane do trzech najlepszych typerów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Typu na Rottweilery i już teraz zapraszamy do konkursu w sezonie 2022/2023.

Finalna kolejność TYPU NA ROTTWEILERY:

1. Ewelina Pawlak
2. Anna Wojciechowska
3. Marcin Łukasik