Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

BILETY: Grupa Sierleccy Czarni (mecz o 3. miejsce)

Sobota, 14 Maja 2022, 0:14, Sebastian Falkowski

Ostatni mecz w Hali Mistrzów w sezonie 2021/2022 – Rottweilery powalczą o brąz! Tego nie można przegapić. Sprzedaż biletów trwa – zapraszamy do kupowania wejściówek!

Rottweilery chcą poprawić sobie humory po półfinale i zwyciężyć w rywalizacji o brąz. Zawodników Anwilu czeka dwumecz z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w środę 18 maja o godz. 17:30 w Hali Mistrzów, natomiast drugie w sobotę 21 maja o godz. 17:30 w hali Gryfia. Zapraszamy do kupowania wejściówek. Najbliższy pojedynek będzie ostatnim meczem domowym włocławian w tym sezonie. Drużyna swoim zaangażowaniem i oddanym sercem zasłużyła, by pożegnał ją komplet widzów na trybunach!

Mecz nr 1 w Hali Mistrzów – środa 18.05 o godz. 17:30.

Sprzedaż wejściówek przez system www.kkwloclawek.abilet.pl trwa od piątku o godz. 22:00. Sprzedaż biletów w Informacji Turystycznej rozpocznie się w poniedziałek 16 maja o godz. 12:00.

Opcje kupna biletu:

  • sprzedaż internetowa przez system www.kkwloclawek.abilet.pl | do wyczerpania dostępnej liczby
  • sprzedaż stacjonarna w Informacji Turystycznej na ulicy Warszawskiej | do wyczerpania dostępnej liczby
  • sprzedaż w kasach Hali Mistrzów (tylko w przypadku, gdy bilety nie wyprzedadzą się wcześniej) | 2 godziny przed każdym meczem w przypadku, jeśli wejściówki nie sprzedadzą się wcześniej w Internecie i Informacji Turystycznej.