Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

#WsamoPołudnie, czyli prezes Lewandowski spotka się z kibicami (aktualizacja)

Wtorek, 14 Września 2021, 15:38, Michał Fałkowski

Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie z prezesem zarządu KK Włocławek, Arkadiuszem Lewandowski. Już w najbliższy czwartek.

Sprawa jest bardzo prosta – w czwartek 16 września o godz. 12:00 prezes zarządu KK Włocławek Arkadiusz Lewandowski będzie do dyspozycji kibiców, którzy zechcą przyjść na spotkanie osobiście do Hali Mistrzów lub dołączyć na grona osób w wirtualnej przestrzeni przez platformę Zoom.

W sali konferencyjnej pomieścimy maksymalnie 20 osób – prosimy wszystkich zainteresowanych kibiców o zgłoszenie mailowe na m.falkowski@kkwloclawek.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie hasła SPOTKANIE SALA KONFERENCYJNA, a w treści o podanie imienia i nazwiska. Gdy zgłosi się więcej, niż 20 osób zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie zaznaczamy – jeśli zamierzacie uczestniczyć w spotkaniu w sposób bierny, prosimy o niezgłaszanie się. Od tego będzie transmisja na YouTube na żywo. Do sali konferencyjnej zapraszamy te osoby, które mają pytania i będą gotowe je zadać na forum.

Taka sama sytuacja dotyczy obecności na platformie Zoom. Zapraszamy osoby, które będą chciały zabrać głos. Również należy wysłać maila na powyższy adres, w treści zawrzeć imię i nazwisko, a w tytule SPOTKANIE ZOOM.

Osoby, które zalogują się na spotkanie pod innymi danymi (nick, wybrane losowo litery czy cyfry itp.), niż imię i nazwisko wskazane wcześniej w mailu, zostaną usunięte z grupy.

UWAGA! W związku z bardzo małym zainteresowaniem, czwartkowe spotkanie zostaje przeniesione na inny termin. Prezes Lewandowski będzie do dyspozycji kibiców w sobotę, 2 października o godz. 12:00. Zasady jak wyżej, bez zmian.