Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

BILETY: Enea Zastal BC Zielona Góra

Piątek, 10 Września 2021, 8:55, Michał Fałkowski

Punkt 9:00 rano w piątek rozpoczyna się sprzedaż biletów na mecz z Eneą Zastalem BC Zielona Góra. Zapraszamy wszystkich na sobotnią inaugurację sezonu w Hali Mistrzów!

W pierwszej kolejce Energa Basket Ligi ANWIL WŁOCŁAWEK pokonał Polski Cukier Pszczółkę Start Lublin na wyjeździe 75:64. Zawodnicy trenera Przemysława Frasunkiewicza zagrali z zębem i charakterem, czyli dokładnie tak, jak oczekują tego fani drużyny.

Wiemy, że w sobotę na inauguracyjnym meczu sezonu w Hali Mistrzów zasiądzie przynajmniej 2517 fanów. Dlaczego tylu? Tylu bowiem kupiło karnety na sezon! To wielka liczba i wielka sprawa, po raz kolejny pokazaliście, że #AnwilFamily to potęga, a nam pozostaje tylko bić brawo i podziękować!

Dobrze jednak wiemy, że nie tylko tylu fanów będzie w sobotę w naszej arenie. Będzie ich dużo więcej, dlaczego już za moment rusza właśnie sprzedaż biletów na to spotkanie.

Opcji kilka, wszystkie poniżej:

  • sprzedaż internetowa przez system www.kkwloclawek.abilet.pl | dziś od godz. 9:00 do wyczerpania dostępnej liczby
  • sprzedaż stacjonarna w Informacji Turystycznej na ulicy Warszawskiej | dziś od godz. 9:00 do wyczerpania dostępnej liczby
  • sprzedaż w kasach Hali Mistrzów (tylko w przypadku, gdy bilety nie wyprzedzadzą się wcześniej) | od 15:30 w sobotę 

Zapraszamy wszystkich do Hali Mistrzów! Zorganizowana grupa kibiców szykuje niesamowitą oprawę, na parkiecie czekają nas wielkie emocje, a poza meczem także dodatkowe atrakcje!