Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Licytacje z okazji Międzynarodowego Dnia Pomocy Potrzebującym

Sobota, 20 Lutego 2021, 11:36, Michał Fałkowski

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pomocy Potrzebującym 23 lutego, KK Włocławek przygotował unikatowe pamiątki, których licytacji wesprze zbiórki dla osób zmagających się z poważnymi chorobami.

Za kilka dni – 23 lutego – obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym.

Z tej okazji KK Włocławek przygotował licytację unikatowych trykotów, o które pytało wielu kibiców-kolekcjonerów i które wielu fanów chciałoby mieć w swojej kolekcji.

Czerwone, specjalnie przygotowane na turniej ANWIL Basketball Cup, meczowe stroje (koszulka plus spodenki) obrandowane jedynie znakiem naszego sponsora strategicznego – właśnie taki, wyjątkowy gadżet może trafić do Ciebie! Niektóre stroje z tej serii trafiły już w ręce kibiców (m. in. Przemka Zamojskiego czy Artura Mielczarka) z okazji świątecznej akcji klubu. Teraz czas na drugie rozdanie!

Sprawa jest więc bardzo prosta – każde zdjęcie to odrębna licytacja. Do zgarnięcia (po aktualizacji) cztery unikatowe stroje – Ivicy Radicia, Wojtka Tomaszewskiego, Adriana Boguckiego oraz Deishuana Bookera. Kwotę licytujemy wpisując deklarowaną sumę w komentarzach, zaczynając od 100 złotych. Licytacje zakończą się we wtorek 23 lutego o godz. 21:00.

Wygrywa oczywiście najwyższa kwota, w

ymagane będzie okazanie się potwierdzeniem przelewu.

Każda licytacja wesprze konkretną zbiórkę osoby z Włocławka lub okolic, która zmaga się z problemami zdrowotnymi:

Strój Ivicy Radicia | zbiórka dla Pawła Lewandowskiego 

Strój Wojtka Tomaszewskiego | zbiórka dla Mariki Wojtkowskiej 

Strój Adriana Boguckiego | zbiórka dla Kamila Pawlaka 

Strój Deishuana Bookera | zbiórka dla Antoniny Wesołowskiej