Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Stroje meczowe 2020/2021 gotowe!

Sobota, 12 Września 2020, 10:29, Michał Fałkowski

Białe w domu, niebieskie na wyjeździe – baza strojów meczowych nie ulega oczywiście zmianie. W tym sezonie postawiliśmy jednak na proste wzory, które nadają szyku!

Koniec ze strojami katalogowymi! Czas na stroje docelowe na sezon 2020/2021! Począwszy od dzisiejszego spotkania z Treflem Sopot, włocławianie grają już we właściwych trykotach!

Jak zwykle więc, w domu będziemy z dumą nosić biały, a na wyjazdach – niebieski. Oczywiście, nie zabraknie jak zwykle zieleni, aczkolwiek w tym sezonie będzie jej nieco więcej. Już nie tylko wykończenia kołnierzyka czy nogawek, ale pionowe pasy z boku, a także numery i nazwiska zazielenią się (ciekawe co na to Garlon Green?)!

Jednak nie trzy, a cztery kolory widnieją na tegorocznych trykotach. Podążając za nowoczesnymi trendami, we współpracy z naszym partnerem technicznym marką Kappa, dołożyliśmy do naszych trzech barw kolor szary, który elegancko uzupełnia całość. Co do marki Kappa – to już kolejny sezon, gdy poszliśmy na całość i zdecydowaliśmy się na najwyższy jakościowo model koszulki Riposto oraz spodenek Dio.

Szyku dodają pionowe, proste wzory, a także detal w postaci zarysu włocławskich Bulwarów – pięknego i charakterystycznego punktu naszego miasta.

Prezentując strój domowy oraz wyjazdowy, chcemy przypomnieć (i podziękować), że kilka miesięcy temu zainicjowaliśmy zabawę, dzięki której kibice mogli sprawdzić swój talent plastyczny i stworzyć strój Anwilu Włocławek na kolejny sezon. Zaznaczając, iż inicjatywa ma charakter zabawy, a nie konkursu (choć przecież część kibiców została wyróżniona prezentami za swoją kreatywność!), jednocześnie informowaliśmy, że być może wykorzystamy niektóre pomysły i wdrożymy je w życie.

I dziś jesteśmy pewni, że niektórzy fani znajdą w strojach meczowych 2020/2021 elementy swoich własnych projektów. Co niniejszym prezentujemy na grafice.

Do zobaczenia dziś na meczu! Gramy na biało!