Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Zwycięzca Typu na Rottweilery: Małgorzata Jaskólska

Wtorek, 09 Czerwca 2020, 11:39, Michał Fałkowski

Małgorzata Jaskólska najlepszym typującym zabawy Typ Na Rottweilery w sezonie 2019/2020! Drugie miejsce zajął Adrian Prokop, trzecie – Paweł Jaskólski.

Przed meczem z GTK Gliwice „JULCIA2011” miała 117 punktów, prowadząc różnicą sześciu oczek nad drugim „WALKEREM” oraz ośmiu nad trzecim „G3eron!mo”. Innymi słowy, tylko perfekcyjny albo prawie perfekcyjny strzał któregoś z graczy "ścigających" mógł zmienić sytuację.

Nic takiego ostatecznie się nie stało, „JULCIA2011” zdobyła trzy oczka i… jak pokazały późniejsze wypadki losowe, był to wynik, który dał zwycięstwo w zabawie TYP NA ROTTWEILERY. Tym samym gratulujemy Małgorzacie Jaskólskiej – wszak to ona kryła się za wspomnianymi nickiem – wygranej w grze kibiców. Wynik 120 punktów na tym etapie sezonu należy uznać za bardzo solidny.

Tymczasem za plecami liderki doszło do zmiany miejsc. Trzeci „G3eron!mo” (dziś wiemy, że to Adrian Prokop), miał dwa punkty straty do „WALKERA” (Pawła Jaskólskiego) przed meczem z GTK, ale za ten mecz zgarnął pięć oczek, a jego rywal – trzy. Tym samym, doprowadziło to do remisu 114:114, w którym szczęśliwszy okazał się Adrian. Kluczowa okazała się większa liczba zdobyczy wyżej punktowanych w całym sezonie.

Finalna kolejność TYPU NA ROTTWEILERY:

1. Małgorzata Jaskólska 120

2. Adrian Prokop 114

3. Paweł Jaskólski 114

Małgorzacie Jaskólskiej, Adrianowi Prokopowi i Pawłowi Jaskólskiemu gratulujemy! Maile w sprawie nagród zostaną wkrótce wysłane. Wszyscy otrzymają klubowe gadżety, aczkolwiek zwyciężczyni przysługuje dodatkowa atrakcja – prawo do rywalizacji w Loży Ekspertów w przyszłych rozgrywkach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Typu na Rottweilery za wytrwałość w typowaniu i już teraz zapraszamy do konkursu w sezonie 2020/2021.