Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

INWEST BUD w nowej roli sponsora głównego

Czwartek, 17 Października 2019, 8:59, Michał Fałkowski

Miło nam poinformować, że w sezonie 2019/2020 firma ogólnobudowlana INWEST BUD Artur Stępień nadal będzie znajdować się wśród sponsorów głównych KK Włocławek.

Współpraca między KK Włocławek a przedsiębiorstwem INWEST BUD Artur Stępień rozpoczęła się w 2015 roku, gdy firma dołączyła do projektu „Drużyna Marzeń”. Rok później pojawiła się w gronie Sponsorów, a w październiku 2017 roku po raz pierwszy zwiększyła środki, umacniając swoją pozycję w tym gronie.

Miło nam poinformować, że środki zwiększone po raz kolejny pozwalają firmie od tego sezonu nosić miano „Sponsora głównego”.

INWEST BUD to połączenie profesjonalizmu i doświadczenia zdobytego przez kadrę pracowniczą przy projektach na terenie całego kraju, daje firmie możliwość realizacji inwestycji w zakresie budowy obiektów inżynieryjnych, oraz obiektów przemysłowych.

Firma posiada siedzibę i zaplecze magazynowo-warsztatowe na terenie ANWIL S.A. i oferuje usługi w zakresie m.in. budownictwa inżynieryjnego, budownictwa przemysłowego, prac chemoodpornych, napraw i zabezpieczeń konstrukcji żelbetowych.

Więcej o firmie na www.inwestbudwl.pl.