Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na MEZ Polska Tournament

Środa, 04 Września 2019, 19:34, Michał Fałkowski

Na 5 i 6 września zaplanowano sprzedaż biletów na MEZ Polska Tournament. Turniej, jakiego dawno nie było, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

3100 kibiców – taka liczba nie jest może pewna, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że wszyscy lub prawie wszyscy, którzy kupili karnety, będą chcieli zobaczyć po raz pierwszy na żywo Anwil Włocławek spod szyldu 2019/2020. A ilu więcej? Kto wie, może już podczas sparingowego turnieju – jakim jest przecież MEZ Polska Tournament – Hala Mistrzów będzie pękać w szwach.

W końcu takiego turnieju dawno w naszym kraju nie było! Etatowy uczestnik Euroligi, mistrz Izraela Maccabi Fox Tel Awiw, wielokrotny mistrz Ligi Adriatyckiej i uczestnik EuroCup, Partizan NIS Belgrad oraz inny zespół z EuroCupu, brązowy medalista Energa Basket Ligi, Arka Gdynia. A obok nich oczywiście Anwil Włocławek, mistrz Polski z dwóch poprzednich sezonów, uczestnik Basketball Champions League, budujący obecnie skład na miarę coraz wyższych aspiracji.

MEZ Polska Tournament rozegrany zostanie w formule dwudniowej – każdy klub zagra dwa spotkania. Rottweilery zmierzą się z Arką Gdynia oraz wielkim Maccabi Fox Tel Awiw.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 5 września o godz. 12:00. Wówczas ruszy sprzedaż w systemie www.abilet.pl oraz – wzorem lat poprzednich – w Informacji Turystycznej. Bilety w cenie 25, 33, 42 i 50 złotych.

Jeden bilet upoważnia do wejścia na oba mecze turnieju danego dnia. 

SOBOTA, 7 września

16:30 Partizan NIS Belgrad – Maccabi Fox Tel Awiw

19:00 Anwil Włocławek – Arka Gdynia

NIEDZIELA, 8 września

16:30 Partizan NIS Belgrad – Arka Gdynia

19:00 Anwil Włocławek – Maccabi Fox Tel Awiw