Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na ćwierćfinał - sprzedaż ruszyła (aktualizacja)

Poniedziałek, 29 Kwietnia 2019, 20:35, Michał Fałkowski

Anwil Włocławek vs. Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, czyli już w ćwierćfinale dojdzie do powtórki ubiegłorocznego finału. We wtorek ruszy sprzedaż biletów.

Zaczynamy play-off! Zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu nad Argedem BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski przesądziło, że to Anwil Włocławek rozpocznie serię ćwierćfinałową od meczów w domu. Nie przedłużając już zatem – zapraszamy do Hali Mistrzów w czwartek (18:15) oraz sobotę (12:40).

W tym sezonie przyświeca nam hasło #PlayHardPlayOff, więc walka, zaangażowanie i serce oddane na parkiecie – gwarantowane! Czy przerodzi się to w sukces? Mamy nadzieję, że przy wsparciu fan(t)a(s)tycznych kibiców – tak! Hala Mistrzów nadal czeka na ustanowienie nowego rekordu frekwencji (3963!), Roti czeka ze swoim show, aby znów postrzelać koszulkami, piwo chłodzi się w beczkach, a zawodnicy Anwilu Włocławek obiecują wspiąć się na wyższy poziom!

Sprzedaż biletów na ćwierćfinały #PlayHardPlayOff... ruszyła!

➡️ GAME #1

➡️ GAME #2 

Jednocześnie informujemy, że wzorem ubiegłego sezonu w serwisie kupbilet.pl oraz w Informacji Turystycznej, salonach EMPIK i STS będą osobne pule biletów. Jedna osoba może zakupić maksymalnie pięć sztuk wejściówek.

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 36 zł

- rzędy VII – XV: 30 zł

- rzędy XVI – XIX: 24 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 24 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XVII: 18 zł

Sektory D1, E1,:

- wszystkie rzędy: 18 zł

Sektory A2, D2, E2, H2

- wszystkie rzędy: 30 zł