Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Z Kappą we Francji

Niedziela, 10 Lutego 2019, 10:05, Michał Fałkowski

Ostatni mecz Basketball Champions League zaowocował niecodziennym spotkaniem: we Francji władze klubu oraz sponsorzy spotkali się z przedstawicielami naszego sponsora technicznego.

Prezes zarządu KK Włocławek Arkadiusz Lewandowski, dyrektor Hubert Hejman, jeden z głównych sponsorów klubu, właściciel firmy Kamaro Tomasz Tomanik oraz dyrektor zarządzający Kappa Sport Poland Michał Wójcik, przy okazji meczu z MSB Sarthe Le Mans, udali się do oddalonego o 200 km Nantes, aby zacieśnić biznesowe relacje z naszym sponsorem technicznym – firmą Kappa (w Nantes mieści się jeden z głównych oddziałów w Europie).

Gości z Włocławka, na miejscu przyjął prezes firmy Francois-Xavier Chupin, manager ds. eksportu Jean Couetdic oraz manager ds. sponsoringu Remy Valette. Tematem spotkania była dotychczasowa współpraca oraz nakreślenie planów na przyszłość, przewidujących rozszerzenie działalności.

- Cieszę się, że mogliśmy się spotkać w takim gronie we Francji. Zależało mi przede wszystkim na tym, aby pokazać moim współpracownikom w firmie Kappa, że po drugiej stronie, czyli w Polsce, jest profesjonalny klub, aktualny Mistrz Polski, czyli jednym słowem partner z najwyższej półki. Naszym celem jest długofalowa współpraca z klubem i stworzenie mu optymalnych warunków na kolejne lata – powiedział Michał Wójcik.