Loża Ekspertów: Dziś tylko wygrana

Sobota, 02 Lutego 2019, 10:08, Michał Fałkowski

Dzisiaj tylko wygrana! Taki wniosek przychodzi do głowy po zapoznaniu się z prognozami Loży Ekspertów. Zapraszamy do zabawy!

Choć przez 38 minut meczu z Banvitem Bandirmą Anwil Włocławek prowadził, ostatecznie rywale najpierw doprowadzili do dogrywki, a następnie pokonali gospodarzy 95:84. Tym samym skorzystali na tym ci, którzy postawili na Turków. Sześciu spośród jedenastu uczestników Loży Ekspertów typowało w ten sposób i obecnie przewaga między pierwszymi, a ostatnimi w tabeli zarysowuje się coraz bardziej.

Czy do zmian dojdzie po dzisiejszym spotkaniu? Przeciwnikiem włocławian w Hali Mistrzów będzie Trefl Sopot i w tym przypadku wszyscy uczestnicy Loży Ekspertów są jednomyślni. Anwil pokona ostatni zespół w tabeli. I choć przeważają typy umiarkowanie optymistyczne, to jednak nie brakuje także bardzo optymistycznych: Pawła Bargiela (88:72), Macieja Raczyńskiego (99:75), Krzysztofa Szablowskiego (96:78) czy Krzysztofa Szaradowskiego (106:79).

Zapraszamy do zabawy TYP NA ROTTWEILERY.