Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Karma Wraca... ponownie!

Czwartek, 03 Stycznia 2019, 18:48, Michał Fałkowski

Zeszłoroczna inicjatywa odniosła niebywały sukces. Dziś miło nam ogłosić, że akcja „Karma Wraca” odbędzie się ponownie, a zbiórka dla schroniska odbędzie się w sobotę na meczu z TBV Startem Lublin.

W 2015 roku akcja #PomóżcieKumplom sprawiła, że do Schroniska dla Zwierząt we Włocławku zawieźliśmy 335 kilogramów karmy mokrej i suchej. Dwa lata temu inicjatywa #ŚwiętaNaCzterechŁapach wywołała jeszcze większy entuzjazm i efekt w postaci 338 kilogramów karmy mokrej i suchej oraz kilkadziesiąt sztuk dodatkowych atrybutów zwierzęcych.

I gdy wydawało się, że rekord ten trudno będzie pobić, okazało się, że dla włocławskich kibiców niemożliwe nie istnieje! Zeszłoroczna akcja #KarmaWraca pozwoliła na przekazanie schronisku aż 596 kilogramów karmy suchej i mokrej, a do tego 73 litrów żwirku, kilkanastu kilogramów makaronów dla zwierząt, specjalnych przysmaków oraz kilkudziesięciu sztuk misek, obroży, smyczy czy kuwet.

Nie ma co dłużej zwlekać z informacją – idziemy za ciosem! „Karma Wraca” ponownie, a zbiórkę smakowitości i atrybutów dla psów i kotów organizujemy na najbliższym, sobotnim meczu z TBV Startem Lublin.

Wzorem ubiegłego sezonu – w dniu meczu będzie można nabyć karmę oraz różne zwierzęce artykuły w holach między wejściami A i B oraz C i D w Hali Mistrzów. Klub zostanie wsparty przez Sklep Zoologiczno-Wędkarski OCEAN mieszczący się przy ulicy Promiennej 5 B. Na rzeczy przyniesione przez was, będą czekali też wolontariusze przy każdym wejściu.