Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Loża Ekspertów: Pół na pół

Wtorek, 23 Października 2018, 17:10, Michał Fałkowski

Sidigas Avellino będzie faworytem wtorkowego meczu, nie Anwil Włocławek, ale... prawie połowa uczestników stawia mimo to na Rottweilery! Zobaczcie typy Loży Ekspertów.

Nie ma co ukrywać – faworytem wtorkowego spotkania 3. kolejki Basketball Champions League są gospodarze, czyli Sidigas Avellino. Włoski zespół wygrał oba mecze rozgrywek i z impetem rozpoczął sezon. I właśnie tym musi kierować się pięcioosobowa grupa uczestników Loży Ekspertów, która stawia na Sidigas.

Paweł Bargiel, Igor Griszczuk, Andrzej Person, Krzysztof Szablowski oraz Krzysztof Szaradowski – wszyscy są zdania, że Rottweilery – choć z pewnością nie będzie im można odmówić walki, charakteru i zaangażowania – tym razem będą musieli uznać wyższość rywala.

Co ciekawe, w sukces włocławian na włoskiej ziemi wierzy jednak większość ekspertów! Piotr Kieplin, Arkadiusz Lewandowski, Jacek Łączyński, Wojciech Pietrzak, Maciej Raczyński i Marek Wojtkowski wierzą w wygraną Anwilu i… oby to oni mieli rację!

Tymczasem zapraszamy Was do TYPU NA ROTTWEILERY! Uwaga, w ostatnim czasie mieliśmy problemy z system, który nieprawidłowo zliczył wszystkie punkty (lub poodejmował niektórym graczom) po meczu z Treflem Sopot. Zdajemy sobie sprawę o błędach, w ciągu kilku dni wszystko na pewno wróci do normy.

Sidigas Avellino – Anwil Włocławek:

Paweł Bargiel 92:74

Igor Griszczuk 94:84

Piotr Kieplin 79:81

Arkadiusz Lewandowski 78:79

Jacek Łączyński 83:86

Andrzej Person 88:77

Wojciech Pietrzak 78:81

Maciej Raczyński 77:81

Krzysztof Szablowski 91:78

Krzysztof Szaradowski 90:80

Marek Wojtkowski 70:72

Klasyfikacja generalna:

1. Andrzej Person 15
2. Piotr Kieplin 14
.Krzysztof Szablowski 14
.Krzysztof Szaradowski 14
3.Piotr Bargiel 13
4. Arkadiusz Lewandowski 11
5. Igor Griszczuk 9
.Jacek Łączyński 9
.Wojciech Pietrzak 9
.Maciej Raczyński 9
.Marek Wojtkowski 9