Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na Polpharmę także w sprzedaży

Poniedziałek, 16 Kwietnia 2018, 14:46, Michał Fałkowski

Nie tylko na Stelmet Eneę BC, ale także na mecz z Polpharmą kibice Anwilu Włocławek mogą już nabywać wejściówki. Także na sektory za koszami, które powiększą pojemność trybun do 3899 osób.

Zaledwie trzy dni po meczu ze Stelmetem Eneą BC Zielona Góra, kolejne spotkanie w Hali Mistrzów! Anwil Włocławek zmierzy się z Polpharmą Starogard Gdański 22 kwietnia o godz. 17.45. Będzie to ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi, więc tuż po zakończeniu spotkania dowiemy się z kim Rottweilery zagrają w ćwierćfinale play-off.

Przypomnijmy, że włocławianie nadal walczą o zagwarantowanie sobie pierwszego miejsca przed play-off. Aby ów cel zrealizować, muszą wygrać w jednym z dwóch spotkań. Biorąc pod uwagę, że zarówno na meczu ze Stelmete Eneą BC, jak i Polpharmą, może zjawić się rekordowa widownia 3899 osób dzięki dodatkowym trybunom zakoszowym, szanse na to są bardzo duże!

KUP BILET NA MECZ ZE STELMETEM

Bilety na mecz z Polpharmą Starogard Gdański można nabywać na stronie www.kupbilet.pl pod tym LINKIEM, w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Ze sprzedaży wyłączone są sektory: A1 (dla kibiców gości), D (od 7 rzędu wzwyż dla klubu kibica) oraz H1 (dla TKM-u).

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

Sektory A2, D2, E2, H2:

- wszystkie rzędy: 20 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: niedziela 22 kwietnia: 16:00 – 18:15

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas