Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

INSTALNOVA w 25 Elite Club

Piątek, 16 Marca 2018, 18:47, Michał Fałkowski

Koszulka Pawła Leończyka trafi do biura firmy INSTALNOVA. Wszystko za sprawą dołączenia przez dostawcę instalacji sanitarnych do projektu "25 ELITE CLUB".

Dostawca materiałów instalacji sanitarnych, techniki grzewczej i wyposażenia łazienek firma INSTALNOVA dołącza do elitarnego grona sympatyków drużyny Anwilu Włocławek, zrzeszonych w programie „25 ELITE CLUB”.

Wkrótce też INSTALOVA udekoruje wnętrza swojej nowej siedziby przy ulicy Płockiej 28B oprawioną w ramę koszulką Pawła Leończyka z meczu o Superpuchar Polski.

Jeśli więc planujesz budowę lub generalny remont swojego domu – skorzystaj z doświadczenia specjalistów firmy INSTALNOVA! Remont wymaga czasu i skrupulatności, a budowa własnego domu to często życiowe przedsięwzięcie. Oddaj więc sprawy w ręce profesjonalistów, którzy z troską i dbałością o detale zajmą się zapewnieniem odpowiedniej jakości materiałów budowlanych i instalacyjnych.

Firma INSTALNOVA ma znaczący udział w budowie wielu domów jednorodzinnych w naszym regionie i wielu usatysfakcjonowanych klientów!