Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na mecz z GTK Gliwice już w sprzedaży

Wtorek, 13 Marca 2018, 13:32, Michał Fałkowski

Następny mecz w Hali Mistrzów Anwil Włocławek rozegra w piątek, 23 marca o godz. 18 z GTK Gliwice. Można już nabywać bilety na to spotkanie!

Choć przed Rottweilerami jeszcze niedzielny, wyjazdowy mecz z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski, rozpoczynamy powoli przygotowania do kolejnego spotkania Anwilu we własnej hali. W piątek 23 marca o godz. 18.00 zawodnicy Igora Milicicia zmierzą się z beniaminkiem EBL, ekipą GTK Gliwice, a cel będzie bardzo prosty – rozpocząć nową serię zwycięstw w Hali Mistrzów!

Bilety na mecz z GTK można nabywać na stronie www.kupbilet.pl pod tym LINKIEM, w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Ze sprzedaży wyłączone są sektory: A1 (dla kibiców gości), D (od 7 rzędu wzwyż dla klubu kibica) oraz H1 (dla TKM-u).

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: piątek 23 marca: 16:00 – 18:30

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas