Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na Asseco także dostępne

Czwartek, 01 Marca 2018, 13:29, Michał Fałkowski

We wtorek Anwil Włocławek zagra z MKS-em Dąbrowa G., a już kilka dni później 11 marca zmierzy się z Asseco Gdynia. Informujemy, że sprzedaż biletów na to drugie spotkanie także została uruchomiona.

Pierwotnie mecz Anwil Włocławek – Asseco Gdynia miał odbyć się w sobotę, ale w związku z bliskim terminem innego spotkania (wcześniejszego z MKS-em Dąbrowa Górnicza – sprzedaż biletów TUTAJ) spotkanie zostanie rozegrane dzień później, w niedzielę 11 marca o godz. 18.00. W ostatnim czasie Rottweilery mierzyły się z Asseco w ćwierćfinale Pucharu Polski i pokonały rywala 87:73. Nikt na Kujawach nie miałby nic przeciwko, gdyby scenariusz poprzedniego spotkania został powtórzony, a zwycięstwo Rottweilerów dałoby tym razem nie tylko awans do dalszej gry, ale przede wszystkim dwa punkty w tabeli.

Bilety na mecz z Asseco można nabywać na stronie www.kupbilet.pl pod tym LINKIEM, w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Ze sprzedaży wyłączone są sektory: A1 (dla kibiców gości), D (od 7 rzędu wzwyż dla klubu kibica) oraz H1 (dla TKM-u).

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: niedziela 11 marca: 16:00 – 18:30

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas