Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Loża Ekspertów: Szewczyk szczęśliwszy po wymianie

Niedziela, 19 Listopada 2017, 10:58, Michał Fałkowski

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski zawiesi poprzeczkę wyżej, niż ostatni rywale, ale mimo wszystko - Rottweilery wyjdą z tego starcia zwycięsko. Tak wróży Loża Ekpsertów przed niedzielnym hitem.

Latem na linii Anwil Włocławek – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski doszło do ciekawej wymiany. Co prawda nie w sensie 'trade'u" rodem z NBA, ale oba kluby postanowiły skusić zawodników z drugiej strony barykady. Najpierw więc ostrowianie wykorzystali fakt, że Anwil rozwiązał kontrakt z Michałem Chylińskim, a w sierpniu włocławianie zatrudnili jako wsparcie Josipa Sobina rezerwowego centra BM Slam Stali, Szymona Szewczyka. Dziś zdecydowanie więcej powodów do radości ma ten drugi, a jak będzie w niedzielę?

Wszyscy uczestnicy Loży Ekspertów wierzą, że hitowe, transmitowane w Polsacie Sport HD, spotkanie wygra Anwil. Aczkolwiek rozmiary ewentualnego zwycięstwa pozostają niewiadomą. Największym optymistą jest prezydent miasta, Marek Wojtkowski, który wytypował olbrzymią wygraną, aż 98:65! Ale czy to może dziwić? Przecież w obecnej formie Anwilu ten scenariusz wcale nie jest niemożliwy! Inny eksperci byli jednak bardziej powściągliwi, więc wśród typów przeważają opinie o kilku- bądź kilkunastopunktowym zwycięstwie.

Poniżej typy uczestników zabawy. A wy? Jak stawiacie w TYP NA ANWIL?

Typy meczu Asseco – Anwil:

Piotr Kieplin 89:74
Arkadiusz Lewandowski 88:82
Małgorzata Pelc 88:79
Andrzej Person 82:68
Wojciech Pietrzak 92:80
Maciej Raczyński 90:79
Krzysztof Szablowski 88:75
Krzysztof Szaradowski 89:81 
Marek Wojtkowski 98:65

Klasyfikacja generalna:

1. Małgorzata Pelc 28
2. Piotr Kieplin 26
. Andrzej Person 26
. Wojciech Pietrzak 26
. Maciej Raczyński 26
. Krzysztof Szaradowski 26
7. Arkadiusz Lewandowski 24 
. Krzysztof Szablowski 24
. Marek Wojtkowski 24