Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Bilety na Rosę już w sprzedaży

Poniedziałek, 09 Października 2017, 8:41, Michał Fałkowski

Superpuchar Polski i dwie wygrane w lidze – w ten sposób Anwil rozpoczął sezon 2017/18. A już w niedzielę mecz z Rosą Radom. Zapraszamy po bilety! Niespodzianka czeka w Informacji Turystycznej...

Anwil Włocławek Igora Milicicia mierzył z się z Rosą Radom czterokrotnie w Hali Mistrzów i wygrał dwa mecze. W obu przypadkach włocławianie byli lepsi w sezonie zasadniczym, więc pierwszy dobry prognostyk przed niedzielą już mamy.

Drugi to oczywiście bardzo dobra forma Anwilu na początku rozgrywek. Rottweilery najpierw zdobyły Superpuchar Polski w starciu ze Stelmetem BC Zielona Góra, a następnie pokonały AZS Koszalin (93:85) i Miasto Szkła Krosno (88:57). Zawodnicy szybko złapali formę i w niedzielę będą chcieli pokazać ją raz jeszcze. I to nie tylko ponad trzem tysiącom fanów w Hali Mistrzów, ale również kibicom przed telewizorami, wszak mecz pokaże Polsat Sport.

Bilety na mecz z Rosą można już nabywać na stronie www.kupbilet.pl (LINK), w Informacji Turystycznej oraz w salonach EMPiK i STS. Kto woli wybrać najlepsze miejsce dla siebie bezpośrednio w kasie, będzie mógł to uczynić w na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu. Ze sprzedaży wyłączone są sektory: A1 (dla kibiców gości), D (od 7 rzędu wzwyż dla klubu kibica) oraz H1 (dla TKM-u).

UWAGA! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, informujemy, że w dniu rozpoczęcia sprzedaży, a więc dziś, w Informacji Turystycznej czeka na was… Superpuchar Polski wywalczony przed dwoma tygodniami! W piątek chętni kibice mogli zrobić sobie zdjęcie z pamiątkową statuetką we Wzorcownii, ale poniedziałek należy do Informacji Turystycznej. Puchar czeka na was do godziny 17!

Ceny biletów:

Sektory B, C, F, G:

- rzędy I – VI: 30 zł

- rzędy VII – XV: 24 zł

- rzędy XVI – XIX: 18 zł

Sektory A, D, E, H:

- rzędy I – VI: 18 zł

Sektory A, E, H:

- rzędy VII – XIII: 12 zł

- rzędy XIV – XVII: 10 zł

Sektory D1, E1:

- wszystkie rzędy: 12 zł

* Kupując bilety w salonach EMPiK, STS i przez Internet należy uiścić dodatkową opłatę zgodną z taryfikatorem operatora. Prowizja nie zostanie doliczona w kasie klubowej oraz w Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Sprzedaż w kasach Hali Mistrzów: niedziela 15 października: 10:30 – 13:00

Sprzedaż w Informacji Turystycznej: codziennie w dni robocze 8:00 – 17.00

Sprzedaż w EMPiK i STS: codziennie w godzinach pracy

Sprzedaż na www.kupbilet.pl: cały czas