Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Wakacje z Anwilem: Kolejne zdjęcia znad morza

Środa, 10 Sierpnia 2016, 1:14, Michał Fałkowski

Choć koniec wakacji coraz bliżej i uczniowie z pewnością z coraz większym przerażeniem zerkają w stronę kalendarza, fani Anwilu Włocławek nadal zabierają gadżety z ukochanym klubem w ciekawe miejsca. W kolejnej odsłonie naszego konkursu „Wakacje z Anwilemâ€? prezentujemy wam sześć fotografii, które od dziś możecie oceniać na Facebooku. Zapraszamy!

Choć koniec wakacji coraz bliżej i uczniowie z pewnością z coraz większym przerażeniem zerkają w stronę kalendarza, fani Anwilu Włocławek nadal zabierają gadżety z ukochanym klubem w ciekawe miejsca. W kolejnej odsłonie naszego konkursu „Wakacje z Anwilem” prezentujemy wam sześć fotografii, które od dziś możecie oceniać na Facebooku. Zapraszamy!

Sopot zdecydowanie wysuwa się na pierwsze miejsce pod względem atrakcyjności wakacyjnych wojaży wśród kibiców Anwilu Włocławek. Być może decyduje o tym bliskość geograficzna, a być może fani Rottweilerów chcą pokazać, że w nadmorskim kurorcie wcale nie rządzi Trefl… Tego nie wiemy, ale wiemy, że zarówno Daniel oraz Justyna i Alicja wybrali to miejsce aby wziąć udział w konkursie „Wakacje z Anwilem”.

Ich zdjęcia możecie lajkować już od teraz na naszym Facebooku. Podobnie jak w przypadku Marty i Kuby, którzy udali się na Rodos, by tam zabrać Anwil nawet pod powierzchnię wody. Mały Adam z kolei dumnie prezentował trykot włocławskiej drużyny na torze wyścigowym Donnington Park w Anglii, Kuba przedarł się natomiast w pełnym klubowym „rynsztunku” przez granicę polsko-niemiecką, a Oskar relaksował się z Anwilem na przystani we Fromborku. Tylko nie wiemy co ów „Dar Teściowej” ma oznaczać…

Zdjęcia można oglądać TUTAJ.

Jeśli wybieracie się do któregoś z egzotycznych krajów, zamierzacie wypocząć nad morzem, będziecie żeglować po jeziorach, a może ruszacie w wędrówkę szlakiem z dala od cywilizacji, pamiętajcie o jednym: w waszych walizkach i torbach podróżnych musi znaleźć się szalik, koszulka lub inny gadżet Anwilu Włocławek! Wasze fotki lub nagrania wideo przesyłajcie na adres konkurs@kkwloclawek.pl, a później oczekujcie na publikację na naszym profilu na Facebooku. Im szybciej przyślecie swoje prace, tym szybciej my je opublikujemy dając wam większe szanse na zebranie pokaźnej liczby lajków.

Pamiętajcie, aby w mailu zaznaczyć gdzie zdjęcie lub filmik zostały wykonane, a także podać imię postaci.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia. Przysyłając zdjęcie lub wideo zgadzacie się na jego publikację i oświadczacie, że posiadacie pełnię praw autorskich oraz zgody na publikację wizerunków wszystkich uwiecznionych osób.