Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Loża Ekspertów: Typy na mecz z Polskim Cukrem

Poniedziałek, 04 Stycznia 2016, 7:33, Michał Fałkowski

Przed nami pierwszy w tym roku mecz Anwilu Włocławek i pierwsza próba wskazania wyniku w ramach konkursu Typ Na Anwil. Zachęcamy do zapoznania się z podpowiedziami Ekspertów, którzy w większości stawiają na Rottweilery. Nastroje tonuje jedynie Justyna Pluta, która twierdzi, że każda zwycięska seria kiedyś musi się skończyć?

Przed nami pierwszy w tym roku mecz Anwilu Włocławek i pierwsza próba wskazania wyniku w ramach konkursu Typ Na Anwil. Zachęcamy do zapoznania się z podpowiedziami Ekspertów, którzy w większości stawiają na Rottweilery. Nastroje tonuje jedynie Justyna Pluta, która twierdzi, że każda zwycięska seria kiedyś musi się skończyć…

W minionej kolejce zabawy Justyna Pluta była obok Andrzeja Persona najskuteczniejszym Ekspertem. Przewidziała, że o wygraną w Kutnie nie będzie łatwo, ale ostatecznie niebiesko-biało-zieloni zatriumfują. Pani Justyna powiększyła przewagę nad Łukaszem Kubiakiem, który wietrzył wyjazdową porażkę. Teraz role się zamieniły – żona byłego kapitana Anwilu stawia na rywali, a ubiegłoroczny zwycięzca klasyfikacji generalnej przeczuwa, że o jeden rzut z dystansu lepsi będą gracze z Włocławka.

Ciekawa rywalizacja ma także miejsce wśród konkursowiczów sklasyfikowanych na www.typnaanwil.pl. Prowadzący „sensejjj” roztrwonił przewagę nad graczem o nicku „leo_messi10” i zabawa zaczyna się niemalże od początku. 53 punkty liderów są wyznacznikiem poziomu do którego aspirują pozostali uczestnicy konkursu.

Czy komuś uda się wytypować idealny wynik? Czy będzie on równie zaskakujący co rezultat z Kutna? Przekonamy się późnym wieczorem. Typować można oczywiście na www.typnaanwil.pl.

 

Klasyfikacja Loży Ekspertów:

Justyna Pluta 48

Krzysztof Szaradowski 39

Łukasz Kubiak 38

Marek Wojtkowski 38

Andrzej Person 37

Wojciech Pietrzak 36

Paweł Wochowski 34

 

Typy na mecz Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń:

Justyna Pluta 69:73

Krzysztof Szaradowski 77:75

Łukasz Kubiak 79:76

Marek Wojtkowski 75:65

Andrzej Person 81:74

Wojciech Pietrzak 81:78

Paweł Wochowski 72:68