Oficjalna strona Klubu Koszykówki Włocławek

Zmień język:

Loża Ekspertów: Typy na 4. mecz ćwierćfinału

Piątek, 06 Maja 2016, 11:13, Michał Fałkowski

Nie sprawdziły się podpowiedzi członków Loży Ekspertów na trzeci ćwierćfinałowy mecz Anwilu Włocławek z King Wilkami Morskimi Szczecin. Z wyczuciem typował natomiast najlepszy wśród graczy sklasyfikowanych w rankingu generalnym, choć nawet on nie może być ani przez chwilę pewny zwycięstwa w zabawie. Przed nami kolejka, która może wszystko zmienić?

Nie sprawdziły się podpowiedzi członków Loży Ekspertów na trzeci ćwierćfinałowy mecz Anwilu Włocławek z King Wilkami Morskimi Szczecin. Z wyczuciem typował natomiast najlepszy wśród graczy sklasyfikowanych w rankingu generalnym, choć nawet on nie może być ani przez chwilę pewny zwycięstwa w zabawie. Przed nami kolejka, która może wszystko zmienić…

Jak zostać samodzielnym liderem konkursu Typ Na Anwil? Typując odważnie i bezkompromisowo. Tak właśnie w minionej kolejce uczynił „leo_messi10”. Jeszcze dwa dni temu musiał się on dzielić pierwszym miejscem z graczem o nicku „raf9191” i naturalną koleją rzeczy wydawało się, że obaj zawodnicy będą typowali zachowawczo. Nic bardziej mylnego. Po dwóch przekonujących ćwierćfinałowych zwycięstwach Anwilu  „leo_messi10” zaryzykował stawiając, że za trzecim podejściem włocławianie będą o pięć punktów gorsi od rywali. Wstrzelił się świetnie, zainkasował pięć „oczek” do rankingu i… wciąż nie może być pewny triumfu w całej edycji zabawy.

Wszystko przez „skibolka1982”, który także był wysoko w rankingu i także nie pomylił się w typowaniu zwycięstwa szczecinian. Dziś „leo_messi10” ma 110 punktów, a „skibolek1982” zaledwie o trzy mniej. Kolejni gracze także są blisko, ale losów konkursu raczej nie zdołają rozstrzygnąć w ciągu jednej kolejki. Dlatego warto się bawić z nami aż do końca tej edycji TNA.

Jak typować dziś? Poniżej przedstawiamy najświeższe podpowiedzi członków Loży Ekspertów.  Zachęcamy do wypełniania formularza zamieszczonego na www.typnaanwil.pl. Powodzenia!

 

Klasyfikacja Loży Ekspertów:

Paweł Wochowski 95

Justyna Pluta 94

Marek Wojtkowski 94

Andrzej Person 92

Łukasz Kubiak 92

Wojciech Pietrzak 88

Krzysztof Szaradowski 86

 

Typy na mecz King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek (mecz 4):

Paweł Wochowski 73:77

Justyna Pluta 71:77

Marek Wojtkowski 74:76

Andrzej Person 72:81

Łukasz Kubiak 77:82

Wojciech Pietrzak 63:73

Krzysztof Szaradowski 59:77